سومین جشنواره سراسری سرود فرزندان کارکنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سیرجان آغاز شد. ناخدا یکم ستاد علیرضا محمدی جانشین آمادگاه پشتیبانی دریایی مستقر در سیرجان گفت: در این جشنواره، ۲۰گروه سرود از مناطق و نواحی دریایی رقابت می‌کنند و برترینهای این جشنواره به جشنواره سرود ارتش جمهوری اسلامی راه خواهند یافت. معاون […]

سومین جشنواره سراسری سرود فرزندان کارکنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سیرجان آغاز شد.

ناخدا یکم ستاد علیرضا محمدی جانشین آمادگاه پشتیبانی دریایی مستقر در سیرجان گفت: در این جشنواره، ۲۰گروه سرود از مناطق و نواحی دریایی رقابت می‌کنند و برترینهای این جشنواره به جشنواره سرود ارتش جمهوری اسلامی راه خواهند یافت.

معاون فرهنگی و روابط عمومی نیروی دریایی ارتش هم گفت: در این جشنواره ۲۰گروه سرود منتخب در قالب ۱۰گروه پسر و ۱۰گروه دختر از این مناطق در آمادگاه پشتیبانی دریایی در سیرجان رقابت می‌کنند.

حجت‌الاسلام محمد باقری هدف از برگزاری این مسابقات را برنامه فرهنگی مناسب برای کارکنان و خانواده‌های نیروی دریایی دانست و گفت: این برنامه و مسابقه با استقبال چشمگیر خانواده‌ها روبه‌رو شده است.
در این جشنواره گروههایی از منطقه یکم امامت بندرعباس، منطقه دوم نیروی دریایی جاسک، منطقه سوم چابهار، منطقه چهارم انزلی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر، مرکز آموزش تخصص های دریایی رشت، مرکز آموزش تفنگداران دریایی منجیل، آمادگاه و پشتیبانی نیروی دریایی همچنین مرکز اموزش شهدای دریایی سیرجان، پایگاه دریایی بوشهر و پایگاه دریایی خرمشهر حضور دارند.