بمناسبت گرامیداشت هفته کارگر از ۳۵کارگر نمونه معادن گل گهر سیرجان با حضور مدیرعامل گل گهر و دیگر مسئولین شهرستان تجلیل شد. مدیرعامل شرکت صنعتی معدنی گل گهر روز یکشنبه در این آیین ضمن قدردانی از کارگران و مهندسان گفت : با استفاده از توان داخل و ظرفیت های منطقه می توانیم اقتصاد را شکوفا […]

بمناسبت گرامیداشت هفته کارگر از ۳۵کارگر نمونه معادن گل گهر سیرجان با حضور مدیرعامل گل گهر و دیگر مسئولین شهرستان تجلیل شد.

مدیرعامل شرکت صنعتی معدنی گل گهر روز یکشنبه در این آیین ضمن قدردانی از کارگران و مهندسان گفت : با استفاده از توان داخل و ظرفیت های منطقه می توانیم اقتصاد را شکوفا کنیم و در همین راستا طرح جشنواره پیشنهادات و خلاقیت ها را با هدف توسعه مشارکت کارکنان در ارائه طرح ها به گل گهر برنامه ریزی کردیم .
ناصر تقی زاده افزود : جشنواره نظام پیشنهاد ها، رویکردی بمنظور ارتقای خلاقیت و توسعه مشارکت کارکنان در گل گهر برگزار شده که در این جشنواره بیش از هفتهزار و ۵۰۰ پیشنهاد ارائه گردیده و از این تعداد ۱۶۶ پیشنهاد به صورت ویژه در کمیته فنی نظام پیشنهادها بررسی شده و به هر پیشنهاد بر اساس شیوه نامه شرکت پاداش تعلق خواهد گرفت و به سه پیشنهاد برتر نیز سه خودرو اهدا خواهد شد.
براساس این گزارش در سومین جشنواره ارتقای خلاقیت بیش از چهار هزار میلیارد ریال صرفه جویی توسط کمیته فنی صحه گذاری شده و در دو جشنواره قبلی نیز در مجموع در حدود ۲۰۰ پیشنهاد ویژه به دبیرخانه جشنواره ارسال که صرفه جویی در سال اول جشنواره بیش از یکهزار میلیارد ریال و در جشنواره دوم ۲هزار و ۵۰۰میلیارد ریال بوده است.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: