سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: شهرهای بوشهر و سیرجان برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر باید ایرادات خود را برطرف کنند. سعید فتاحی در خصوص صعود تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و گل‌گهر سیرجان به لیگ برتر و اینکه آیا امکانات شهر‌های بوشهر و سیرجان برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: […]

سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: شهرهای بوشهر و سیرجان برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر باید ایرادات خود را برطرف کنند.

سعید فتاحی در خصوص صعود تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و گل‌گهر سیرجان به لیگ برتر و اینکه آیا امکانات شهر‌های بوشهر و سیرجان برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: در بوشهر مشکلی بابت هتل و فرودگاه نداریم و فقط ورزشگاه این شهر برای میزبانی باید به سطح مطلوب برسد.

وی ادامه داد: هفته گذشته برای دیدن یکی از بازی‌های لیگ یک به سیرجان رفتم و امکانات این شهر را هم دیدم. ورزشگاه سیرجان چمن مصنوعی دارد که قرار است برای لیگ برتر عوض شود و طبیعی شود. در ضمن قرار است در ورزشگاه سکو نصب شود و اسکوربورد هم نصب خواهد شد. رختکن این ورزشگاه هم شرایط خوبی دارد.

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال خاطرنشان کرد: شهر سیرجان دو هتل خوب دارد که آماده میزبانی از تیم‌های لیگ برتری است، ضمن اینکه روزانه یکی، دو پرواز هم از تهران به سیرجان داریم. در کل هم بوشهر و هم سیرجان باید ایرادات خود را برای میزبانی از لیگ برتر برطرف کنند.

  • منبع خبر : میزان