تیم والیبال بانوان فولاد سیرجان مقابل شهرداری پیشوا تهران به سومین پیروزی شیرین و متوالی خود در لیگ دسته اول کشور دست یافت. تیم والیبال بانوان فولاد سیرجان ایرانیان در سومین دیدار خود در چهارچوب مسابقات والیبال لیگ دسته اول بانوان کشور موفق شد با نتیجه ۳ بر ۰ از سد تیم شهرداری پیشوا تهران […]

تیم والیبال بانوان فولاد سیرجان مقابل شهرداری پیشوا تهران به سومین پیروزی شیرین و متوالی خود در لیگ دسته اول کشور دست یافت.

تیم والیبال بانوان فولاد سیرجان ایرانیان در سومین دیدار خود در چهارچوب مسابقات والیبال لیگ دسته اول بانوان کشور موفق شد با نتیجه ۳ بر ۰ از سد تیم شهرداری پیشوا تهران عبور کند و به سومین پیروزی متوالی خود در این رقابت‌ها دست یابد.

تیمی یکدست و همدل که تا بدین جای کار عملکرد فوق العاده‌ای داشته اند و توانسته اند حریفان را یکی پس از دیگری شکست دهند و مدعی اصلی صعود به دور بعدی مسابقات باشند.

نماینده شایسته استان با پیروزی‌های خود علاوه بر شاد کردن دل هواداران، اکنون موجی از امید را نیز در بین آنان برای کسب عنوانی در خور شان والیبال این خطه بوجود آورده است، عنوانی که دستیابی به آن چندان دور از ذهن نیست.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: