مدیریت، کادر فنی و بازیکنان گل‌گهر سیرجان آماده نخستین حضور این تیم در لیگ برتر هستند. گل‌گهر سیرجان در حالی فصل گذشته به‌عنوان قهرمانی لیگ دسته اول رسید و لیگ برتری شد که جزو نخستین تیم‌هایی بوده که تمرینات پیش فصل را آغاز کرده و با حضور جدی در نقل و انتقالات و جذب سریع […]

مدیریت، کادر فنی و بازیکنان گل‌گهر سیرجان آماده نخستین حضور این تیم در لیگ برتر هستند.

گل‌گهر سیرجان در حالی فصل گذشته به‌عنوان قهرمانی لیگ دسته اول رسید و لیگ برتری شد که جزو نخستین تیم‌هایی بوده که تمرینات پیش فصل را آغاز کرده و با حضور جدی در نقل و انتقالات و جذب سریع نفرات مد نظر کادر فنی، در حال آماده‌سازی است.

وینکو بگوویچ که موفق شد گل‌گهر سیرجان را برای نخستین بار لیگ برتری کند، در تلاش برای ساختن تیمی قدرتمند است تا بازگشت خوبی به این رقابت‌ها داشته باشد و بتواند تیمش را در لیگ برتر نگه دارد.

گل‌گهر سیرجان با جذب نفراتی مثل مهرداد بایرامی، مهرداد عبدی، مهدی زبیدی، میلاد فراهانی، یوسف وکیا، بهنام برزای و … که یک خرید لیگ برتری دیگر به جمع آنها اضافه خواهد شد، تمرینات‌اش را پیگیری می‌کند و وینکو بگوویچ نیز به دنبال هماهنگ‌تر کردن خریدهای پُرشمار تیمش است.

مسؤولان باشگاه، اعضای کادر فنی و بازیکنان گل‌گهر سیرجان در جریان تمرین روز گذشته‌شان در کنار هم جمع شدند و عکس جمعی خود قبل از آغاز فصل جدید لیگ برتر را گرفتند.