جانشین فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از رد رشوه ۵۰ میلیون ریالی از سوی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر خبر داد. سرهنگ منصور رمضان نژاد بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر هنگام اجرای ایست و بازرسی در محور بافت-سیرجان به یک پراید مشکوک شده و آن را متوقف کردند. وی اظهار داشت: ماموران در بازرسی […]

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از رد رشوه ۵۰ میلیون ریالی از سوی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر خبر داد.

سرهنگ منصور رمضان نژاد بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر هنگام اجرای ایست و بازرسی در محور بافت-سیرجان به یک پراید مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی اظهار داشت: ماموران در بازرسی این خودرو متوجه شدند راننده آن اسکورت یک خودروی دیگر حامل موادمخدر است که در ادامه یک دستگاه خودرو برلیانس وارد ایست و بازرسی شد و بدون توجه به ایست ماموران از محل فرار کرد.

این مسئول انتظامی بیان داشت: ماموران طی یک عملیات ضربتی این خودرو را متوقف و در بازرسی از آن ۶۰۰گرم هروئین و شیشه کشف کردند که راننده این خودرو برای فرار از قانون اقدام به پرداخت رشوه ۵۰ میلیون ریالی به ماموران کرد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان تصریح کرد: ماموران نیز با انعکاس موضوع به فرماندهی و مسئولان حفاظت، رشوه پیشنهادی را صورتجلسه و متهمان را به مراجع قضائی معرفی کردند.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: