رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه ناپایداری‌های جوی از عصر امروز (یکشنبه) به شکل افزایش ابر و بارش باران و برف در این استان آغاز می‌شود گفت: این سامانه بارشی ضعیف برای برخی مناطق کرمان، برف و باران به همراه دارد. حمیده حبیبی روز یکشنبه در گفت و گو […]

رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه ناپایداری‌های جوی از عصر امروز (یکشنبه) به شکل افزایش ابر و بارش باران و برف در این استان آغاز می‌شود گفت: این سامانه بارشی ضعیف برای برخی مناطق کرمان، برف و باران به همراه دارد.

حمیده حبیبی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از ظهر امروز افزایش ابر را در بیشتر مناطق و وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق بخصوص شرق استان کرمان

مشاهده می شود.

وی با بیان اینکه سامانه بارشی که وارد کرمان شده است گذرا و پراکنده است اظهار داشت: عصر امروز و امشب بیشتر مناطق استان کرمان شاهد بارش باران و برف خواهد بود.

رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان ادامه داد: همچنین برای فردا و پس فردا نیز وزش باد نسبتا شدید برای شرق این استان پیش بینی خواهد شد.

وی با بیان اینکه تا روز سه شنبه روند کاهش دما در استان کرمان ادامه دارد تصریح کرد: دمای شهر کرمان اکنون حداقل چهار و حداکثر ۶ درجه سانتی گراد است.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: