تیم گل گهر سیرجان که اولین حضور خود را در لیگ برتر فوتبال ایران تجربه می‌کند، امروز در تهران مقابل استقلال این شهر تن به شکست داد. در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، گل گهر سیرجان عصر امروز در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی مقابل استقلال تهران به میدان رفت که این دیدار […]

تیم گل گهر سیرجان که اولین حضور خود را در لیگ برتر فوتبال ایران تجربه می‌کند، امروز در تهران مقابل استقلال این شهر تن به شکست داد.

در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، گل گهر سیرجان عصر امروز در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی مقابل استقلال تهران به میدان رفت که این دیدار با نتیجه‌ی ۲ بر یک به نفع میزبان خاتمه یافت.

استقلالی‌ها در نیمه اول مسابقه نمایش خوبی داشتند و بار‌ها دروازه تیم گل گهر سیرجان را تهدید کردند، اما در نهایت این نیمه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و میلیچ و برزای برای تیم‌های خود گلزنی کردند.

استقلال نیمه دوم را نیز در این مسابقه با برتری آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید و این بار برخلاف دیدار‌های قبلی نزدیک به ۴۵ دقیقه از گل خود دفاع کرد تا به این ترتیب جمع امتیازات این تیم به عدد ۶ برسد، این اولین پیروزی استقلال تهران در فصل جدید لیگ برتر است.

قضاوت این دیدار را حسن اکرمی با کمک علی اکبر نوری و محمد راهی به عهده داشت و به میلاد فرهانی از گل گهر و آرش رضاوند از استقلال کارت زرد نشان داد.

گل گهر هم اکنون با ۳ امتیاز از ۶ بازی در رده پانزدهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار دارد.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: