فرمانده انتظامي استان از كشف ۳۰۶ كيلوگرم ترياك در عمليات شبانه پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیرجان خبر داد. سردار عبدالرضا ناظری در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان سیرجان با انجام کار اطلاعاتی از انتقال محموله موادمخدر از محدوده شهرستان بافت به سمت استان اصفهان مطلع شدند. وی […]

فرمانده انتظامي استان از كشف ۳۰۶ كيلوگرم ترياك در عمليات شبانه پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیرجان خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان سیرجان با انجام کار اطلاعاتی از انتقال محموله موادمخدر از محدوده شهرستان بافت به سمت استان اصفهان مطلع شدند.

وی افزود: در این رابطه ماموران با استقرار شبانه در محور بافت-سيرجان به ۲ دستگاه خودرو مشکوک شده و به آنها دستور ایست دادند اما سرنشینان این ۲ خودرو با تیراندازی به سمت ماموران با افزایش سرعت از محل فرار کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در ادامه این عملیات، قاچاقچیان پس از مواجهه با آتش پرحجم ماموران ۲ دستگاه خودرو خود را در یک نقطه رها و با استفاده از تاریکی شب متواری شدند.

فرمانده انتظامي استان کرمان گفت: با تلاش ماموران یکی از قاچاقچیان حین فرار دستگیر و از یکی از خودروهای بر جا مانده ۳۰۶ کیلوگرم تریاک کشف شد که تلاش پلیس برای پاکسازی منطقه و دستگیری قاچاقچیان فراری ادامه دارد.