کرونا ویروس درحالی سبب تعطیلی مسابقات فوتبال در ایران شده که تیم‌های مختلف به جای استراحت دادن به بازیکنان، برنامه تمرینی را در دستور کار خود قرار داده‌اند. در حالیکه که فدراسیون فوتبال طی بیانیه‌ای از لغو کلیه مسابقات فوتبال در کشور تا اطلاع ثانوی خبر داد اما سرمربیان تیم‌های مختلف به جای استراحت دادن […]

کرونا ویروس درحالی سبب تعطیلی مسابقات فوتبال در ایران شده که تیم‌های مختلف به جای استراحت دادن به بازیکنان، برنامه تمرینی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

در حالیکه که فدراسیون فوتبال طی بیانیه‌ای از لغو کلیه مسابقات فوتبال در کشور تا اطلاع ثانوی خبر داد اما سرمربیان تیم‌های مختلف به جای استراحت دادن به بازیکنان خود، تمرینات تیم‌هایشان را دو برابر کرده‌اند و برخی تیم‌ها نیز در تهران اردو برپا کرده‌اند.

به عنوان مثال روز گذشته پیکان در دیداری دوستانه به مصاف تیم امیدهایش رفت. گل گهر سیرجان در تهران که شهر خطرناکی از لحاظ شیوع کرونا ویروس است، اردو زده و امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان می‌رود و نکته بسیار عجیب‌تر آنکه خیلی از تیم‌ها وعده تمرینی خود از یک جلسه را به دو جلسه ارتقاء داده‌اند تا از تعطیلی به وجود آمده، نهایت استفاده را ببرند! پارس جم، استقلال و سپاهان نیز دیگر تیم‌هایی هستند که تمرینات خود را علیرغم مشکلات موجود دنبال می‌کنند.

اینکه باشگاه‌های مختلفی با نامه زنی به فدراسیون فوتبال خواستار لغو بازی‌هایشان شوند و از آن سو برای خود بازی دوستانه تدارک ببینند و تمریناتشان را دو برابر کنند اصلا جالب نیست.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: