فرمانده انتظامي شهرستان بافت از واژگوني يك دستگاه خودرو پراید در محور بافت سيرجان با ۲کشته و ۲ زخمی خبر داد. به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ”نبی اله میر افضلی” گفت: روز گذشته  در محور بافت –سيرجان يك دستگاه خودروی پراید از جاده خارج و واژگون مي شود. وي افزود: پس از اطلاع از اين […]

فرمانده انتظامي شهرستان بافت از واژگوني يك دستگاه خودرو پراید در محور بافت سيرجان با ۲کشته و ۲ زخمی خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ”نبی اله میر افضلی” گفت: روز گذشته  در محور بافت –سيرجان يك دستگاه خودروی پراید از جاده خارج و واژگون مي شود.

وي افزود: پس از اطلاع از اين حادثه ماموران پاسگاه”گوغر” به همراه نيروهاي امدادي به محل حادثه عزيمت می کنند؛ بلافاصله مصدومين حادثه جهت مداوا به بيمارستان خاتم الانبیا شهرستان بافت انتقال داده مي شوند.

وي بيان داشت: راننده و یک نفر از سرنشینان این خودرو به علت جراحات وارده در بیمارستان جان خود را از دست می دهند و ۲نفر دیگر نیز در حال مداوا هستند.

میر افضلی با اشاره به ازدیاد حضور گردشگران در فصل تابستان به دلیل ییلاقی بودن شهرستان بافت، گفت: در نظر داشته باشیم که محورهاي مواصلاتي منتهی به این شهرستان حادثه خیز است و از هم وطنانمان انتظار داریم با صبر و حوصله فراوان رانندگي کنند تا شاهد چنين حوادث ناگواري نباشيم.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: