ماندن علیرضا بیرانوند در پرسپولیس هنوز قطعی نشده است. به گزارش فوتبالی، علیرغم حضور شماره یک قرمزها در تمرینات این تیم، هنوز کسی نمی‎تواند با اطمینان درباره ادامه همکاری بیرانوند با پرسپولیس صحبت کند. اگر چه مهدی محمدنبی در مصاحبه تلویزیونی امروزش از ادامه همکاری با بیرانوند خبر داده اما اگر خاطرتان باشد، بیرانوند بعد […]

ماندن علیرضا بیرانوند در پرسپولیس هنوز قطعی نشده است.
به گزارش فوتبالی، علیرغم حضور شماره یک قرمزها در تمرینات این تیم، هنوز کسی نمی‎تواند با اطمینان درباره ادامه همکاری بیرانوند با پرسپولیس صحبت کند. اگر چه مهدی محمدنبی در مصاحبه تلویزیونی امروزش از ادامه همکاری با بیرانوند خبر داده اما اگر خاطرتان باشد، بیرانوند بعد از جلسه ای که با مدیرعامل باشگاه داشت، اعلام کرد که به خاطر قراردادش با باشگاه، فعلا در تمرینات حاضر خواهد شد. تاکید او روی کلمه فعلا، نکته ای است که باعث شده ادامه همکاری با او قطعی نباشد.
روزنامه فرهیختگان در شماره امروز خود با اشاره به این موضوع نوشته: بیرانوند فقط به واسطه قراردادش با پرسپولیس مجبور است تا پیدا شدن تیمی جدید برای اینکه جریمه‌ای به وی تعلق نگیرد. تیمی از یک لیگ مطرح اروپایی پیشنهادی در حدود یک میلیون دلار برای جذب دروازه‌بان شناخته شده تیم ملی ایران و پرسپولیس ارائه کرده تا این بازیکن برای ادامه دوران بازیگری راهی این تیم شود. البته این گلر باید حدود ۷۰۰ هزار دلار را برای آزادی بند قراردادی که با پرسپولیس دارد به این باشگاه برای فسخ قراردادش پرداخت کند که در صورت تحقق این امر، چیزی در حدود ۳۰۰ هزار دلار و شاید کمی بیشتر (با آپشن‌های قرارداد) به علیرضا بیرانوند تعلق خواهد گرفت.

  • منبع خبر : آخرین خبر