مدیرکل هواشناسی استان کرمان از کاهش شدید دمای کرمان در روز تشییع پیکر مطهر سردار شهید سلیمانی خبر داد و گفت: عزادارانی که قصد شرکت در این آیین را دارند لباس گرم به همراه داشته باشند. به گزارش مهر، تورج جدیدی صبح دوشنبه در جلسه فوق العاده مدیریت بحران استان کرمان با موضوع تشییع پیکر […]

مدیرکل هواشناسی استان کرمان از کاهش شدید دمای کرمان در روز تشییع پیکر مطهر سردار شهید سلیمانی خبر داد و گفت: عزادارانی که قصد شرکت در این آیین را دارند لباس گرم به همراه داشته باشند.

به گزارش مهر، تورج جدیدی صبح دوشنبه در جلسه فوق العاده مدیریت بحران استان کرمان با موضوع تشییع پیکر مطهر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان با اشاره به اینکه با فعالیت سامانه بارشی شاهد بارش های خوبی در سطح استان کرمان بودیم، اظهار کرد: فعالیت سامانه بارشی در سطح استان کرمان امروز تمام می شود و بارش ها در جنوب کرمان هم فردا تمام می شود.

وی از کاهش شدید دما در کرمان خبر داد و گفت: دمای هوا در ابتدای صبح به زیر صفر درجه می رسد و نیاز است عزادارانی که قصد شرکت در آیین تشییع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را دارند لباس گرم به همراه داشته باشند.

مدیرکل هواشناسی استان کرمان عنوان کرد: شرایط جوی شهر کرمان در روز برگزاری آیین تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی آرام است و بارندگی نداریم.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: