کمک ارزی باشگاه گل‌گهر سیرجان برای پرداخت حقوق مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان تکذیب شد. تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تمریناتش را برای بازی عقب‌افتاده مقابل شهر خودرو در تهران پشت سر می‌گذارد. اعضای این تیم قرار است پنج‌شنبه هفته جاری راهی مشهد شوند تا روز جمعه مقابل شاگردان یحیی گل‌محمدی قرار بگیرند. پس […]

کمک ارزی باشگاه گل‌گهر سیرجان برای پرداخت حقوق مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان تکذیب شد.
تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تمریناتش را برای بازی عقب‌افتاده مقابل شهر خودرو در تهران پشت سر می‌گذارد. اعضای این تیم قرار است پنج‌شنبه هفته جاری راهی مشهد شوند تا روز جمعه مقابل شاگردان یحیی گل‌محمدی قرار بگیرند.

پس از جدایی اوروش دلیج مدافع صربستانی از جمع بازیکنان گل‌گهر،کوین جانی جانسون و تاوارز دو بازیکن خارجی دیگر هم از این تیم جدا شدند و قرارداد آنها فسخ شد.

* تکذیب پرداخت پول به ویلموتس

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر اینکه پرداخت حقوق مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی ایران با همکاری و مساعدت باشگاه گل گهر پرداخت شده است اما با پیگیری‌های خبرنگاری ورزشی فارس مشخص شد که چنین چیزی صحت ندارد.

یکی از مدیران گل‌گهر در این خصوص به خبرنگار فارس اعلام کرد که چنین اتفاقی صورت نگرفته و این مجموعه در این حوزه ورودی نداشته است.