مدیر عامل شرکت معدنی صنعتی  گل‌گهر از ساخت سالن ورزشی در حمیدیه خوزستان خبر داد ناصر تقی‌زاده در بازدید از از منطقه سیل زده حمیدیه عنوان کرد: با هماهنگی‌های انجام گرفته با مسئولان شهرستان حمیدیه این شرکت سالن چند منظوره ورزشی احداث می کند. وی افزود: در دیدار و نشستی که با فرماندار شهرستان حمیدیه داشتیم، قرار بر این […]

مدیر عامل شرکت معدنی صنعتی  گل‌گهر از ساخت سالن ورزشی در حمیدیه خوزستان خبر داد

ناصر تقی‌زاده در بازدید از از منطقه سیل زده حمیدیه عنوان کرد: با هماهنگی‌های انجام گرفته با مسئولان شهرستان حمیدیه این شرکت سالن چند منظوره ورزشی احداث می کند.

وی افزود: در دیدار و نشستی که با فرماندار شهرستان حمیدیه داشتیم، قرار بر این شد پس از اخذ مجوزهای لازم و همچنین مقدمات و زیرساخت ها توسط فرمانداری این شهرستان، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر یک سالن ورزشی چند منظوره در حمیدیه احداث کند.

مدیر عامل گل‌گهر با اشاره به هزینه ساخت این مجموعه ادامه داد: هزینه لازم برای ساخت این سالن ورزشی به میزان ۱۳ میلیارد ریال با اختصاص یک روز از حقوق ماهیانه کارکنان شرکت های منطقه گل گهر (کارفرما و پیمانکار) تامین خواهد شد.

در این دیدار هاشمی فرماندار حمیدیه گفت:مردم خوزستان و حمیدیه کمک های این عزیزان را فراموش نخواهند کرد و این اقدامات خیرخواهانه در قلب و ذهن ما و مردم خواهد ماند.

 

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: