جمعه, ۰۶ مرداد ۱۳۹۶
»   آخرین خبرها, اخبار مهم, خبر داغ, سیرجان  »   بازدید سرپرست و مسوولان شهرداری از کشتارگاه صنعتی دام
57 بازدید
۲۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۲۱

بازدید سرپرست و مسوولان شهرداری از کشتارگاه صنعتی دام

سرپرست شهرداری سیرجان و تنی چند از معاونین شهرداری، با حضور در کشتارگاه صنعتی دام شهرداری سیرجان، از روند فعالیت و نحوه خدمات رسانی این کشتارگاه بازدید کردند.

سرپرست شهرداری سیرجان و تنی چند از معاونین شهرداری، با حضور در کشتارگاه صنعتی دام شهرداری سیرجان، از روند فعالیت و نحوه خدمات رسانی این کشتارگاه بازدید کردند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان، دکتر رضا سروش‌نیا ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف کشتارگاه صنعتی دام، نحوه کار در این مکان را بررسی و بر ارتقای بخش‌های مختلف کشتارگاه فعلی با هدف افزایش نکات بهداشتی تاکید کرد.

سرپرست شهرداری سیرجان در جریان این بازدید گفت: ارایه گوشت سالم و بهداشتی و مورد تأیید دامپزشکی با رعایت استانداردهای لازم، مد نظر ما و مسوولان شهرستان است.

وی وضعیت بهداشتی کشتارگاه را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: رعایت استانداردهای مورد نیاز و رفع مشکلات این کشتارگاه با همکاری مسوولان بایستی پیگیری، و استانداردهای مورد نیاز باید در کشتارگاه دام رعایت شود تا گوشت سالم و بهداشتی به دست مردم برسد.

دکتر رضا سروش‌نیا با بیان اینکه کشتارگاه صنعتی دام شهرداری سیرجان از نظر تجهیزات در رتبه دهم کشور قرار دارد گفت: با توجه به این که بهداشت یکی از مهمترین معیارهای تعیین سنجش پیشرفت یک جامعه است، کشتارگاه صنعتی دام شهرداری سیرجان جدای از مساله اقتصادی و تاثیر آن بر رونق اقتصاد، در بالابردن سطح سلامت جامعه نیز نقش بسزایی دارد.

مطالب مرتبط:

سرپرست شهرداری سیرجان در آیین گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای گفت: ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای ورزشی است که پیشینه‌ای کهن در فرهنگ ایرانی دارد و نمایانگر پیوند جوانمردی و قدرت روحی و جسمی است. به گزارش واحد خبر روابط...
سرپرست شهرداری سیرجان ضمن ابراز نارضایتی، مهمترین عامل به تعویق افتادن روکش آسفالت خیابان امام(ره) را عدم هماهنگی برخی نهادهای خدماتی با شهرداری دانست. دکتر رضا سروش نیا در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان...
سرپرست شهرداری سیرجان گفت: با موافقت و تایید شورا بالابر 18 متری با اعتباری بالغ بر 370 میلیون تومان ریال به این سازمان اختصاص یافت. دکتر رضا سروش‌نیا در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان...
سرپرست شهرداری سیرجان گفت: در راستای تسهیل در تردد شهروندان و عبور و مرور خودروها در این مسیر، شهرداری سیرجان تمام توان عملیاتی خود را به کار گرفته تا دوربرگردان پل شهدای غوای تا پایان تیرماه جاری بازگشایی شود. دکتر رضا...
 • اوقات شرعی

 • آب و هوا

  سیـــــرجـــــان
  مرداد ۶, ۱۳۹۶, ۱۸:۵۳
  آفتابی
  آفتابی
  35°C
  فشار کنونی: 1010 mb
  رطوبت: 7%
  سرعت باد: 25 km/h شمال
  تند باد: 43 km/h
  UV-Index: 0
   
 • اخبار سیرجان

 • کارتون