یکشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
»   آخرین خبرها, اخبار مهم, خبر داغ, سیرجان  »   رییس کل دادگستری کرمان به سیرجان سفر کرد
15 بازدید
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۲۸

به منظور رسیدگی به موضوعات قضایی سیرجان؛

رییس کل دادگستری کرمان به سیرجان سفر کرد

دکتر ید‌ا... موحد دکتر رییس کل دادگستری استان کرمان سفر کاری دو روزه خود به سیرجان را در راستای بررسی موضوعات قضایی این شهرستان صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در گلزار شهدای این شهر آغاز کرد.

دکتر ید‌ا… موحد دکتر رییس کل دادگستری استان کرمان سفر کاری دو روزه خود به سیرجان را در راستای بررسی موضوعات قضایی این شهرستان صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در گلزار شهدای این شهر آغاز کرد.

به گزارش سیرنا، رییس کل دادگستری استان کرمان امروز چهارشنبه حضور در گلزار شهدا، نشست با قضات حوزه قضایی و ملاقات مردمی در محل دادگستری، شرکت در جلسه شورای تامین در پایگاه دریایی، بازدید از بندهای مختلف زندان سیرجان و بررسی مشکلات زندانیان و روز پنجشنبه جلسه با کارکنان حوزه قضایی، بازدید از شعب دادگاه‌ها و دادسرا، جلسه با اعضا و دبیران شوراهای حل اختلاف شهرستان و بازدید از شوراهای حل اختلاف را در برنامه کاری خود دارد.

مطالب مرتبط:

معاون آمار وانفورماتیک دادگستری کل استان کرمان از کاهش ۱۸درصدی مانده پرونده ها طی سال جاری در دادگستری استان کرمان خبر داد. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمان، محمدصادق شجاعی اظهار کرد: در مجموع استان کرمان در هشت ماهه ابتدای سال...
حضور رییس جمهور در شرکت گل گهر و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های توسعه ای در استان کرمان

حضور رییس جمهور در شرکت گل گهر و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های توسعه ای در استان کرمان

حضور رییس جمهور در شرکت گل گهر و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های توسعه ای در استان کرمان ورود رییس جمهور به فرودگاه بین المللی سیرجان گزارش تصویری اولین برف زمستانی سیرجان در سال ۹۶ گزارش تصویری از حضور گسترده مردم سیرجان در پای صندوق‌های رای
تازه‌های عکس
 • آخرین خبرها

 • اوقات شرعی

 • آب و هوا

  سیـــــرجـــــان
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۶, ۲۳:۰۷
  صاف
  صاف
  14°C
  فشار کنونی: 1010 mb
  رطوبت: 34%
  سرعت باد: 7 km/h جنوبجنوبغرب
  تند باد: 11 km/h
  UV-Index: 0
   
 • اخبار سیرجان

 • کارتون