سه شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
»   آخرین خبرها, اخبار مهم, خبر داغ, سیرجان  »   طرح ساماندهی سرویس مدارس اجرا می‌شود
12 بازدید
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۵۱

طرح ساماندهی سرویس مدارس اجرا می‌شود

دکتر رضا سروش نیا از طرح ساماندهی سرویس مدارس توسط سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری سیرجان با توجه به نزدیکی بازگشایی مدارس خبر داد.

دکتر رضا سروش نیا از طرح ساماندهی سرویس مدارس توسط سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری سیرجان با توجه به نزدیکی بازگشایی مدارس خبر داد.

سرپرست شهرداری سیرجان در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان گفت: راه‌اندازی سرویس‌های مدارس برای دانش‌آموزان به ویژه دانش‌آموزان دختر از ضرورت‌هایی است که موجب آسودگی خیال والدین شده و با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، ساماندهی و مدیریت خدمات رسانی در این حوزه از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی اضافه کرد: ارایه خدمات و سرویس‌دهی دانش‌آموزان مهم بوده و استفاده از رانندگان متعهد، اخلاق مدار، توانمند و نیز استفاده از خودروهای سالم در سرویس دهی به دانش‌آموزان به عنوان یکی از مهمترین اقشار جامعه که در سن رشد و بالندگی قرار دارند، از ضرورت‌هایی است که در برنامه‌ریزی و ساماندهی فعالیت سرویس‌ها مهم است.

دکتر رضا سروش‌نیا تاکید کرد: برنامه‌ریزی‌ها برای اجرای هر چه مطلوب تر خدمات دهی سرویس مدارس در حال انجام است و پیش بینی می‌شود امسال سال خوبی در این عرصه باشد و هرگونه کوتاهی در ارایه مطلوب خدمات سرویس مدارس می‌تواند نتایج نامطلوبی در بر داشته باشد.

سرپرست شهرداری سیرجان تصریح کرد: رعایت تعداد سرنشین، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، رعایت ساعت حضور در محل منزل دانش آموزان و بازگرداندن دانش‌آموزان در سر موعد مقرر همه و همه از مسایلی است که باید در حوزه نظارت مورد توجه باشد.

همچنین مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری سیرجان از اجرای طرح ساماندهی سرویس مدارس تا پایان شهریور ماه جاری خبر داد و خاطرنشان کرد: این طرح با همکاری پلیس راهور و آموزش پرورش شهرستان سیرجان آغاز شده و رانندگانی که قصد انجام سرویس مدارس را دارند برای دریافت کارت انظباطی سرویس مدارس باید حداقل تا پایان شهریور ماه به سازمان تاکسیرانی واقع در بلوار قائم مراجعه کنند.

حسین افشار زیدآبادی افزود: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با پلیس راهور، از ابتدای بازگشایی مدارس، ۲ خودرو گشت ویژه سرویس مدارس در سطح شهر با رانندگان سرویس مدارس فاقد کارت انظباطی برخورد قانونی خواهند کرد.

وی همچنین از ارایه نرخ سرویس‌های مدارس خبر داد و افزود: طبق بند ۲ مصوبه شورای اسلامی شهر سیرجان، نرخ سرویس مدارس در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ برای خودروهای پیکان و پراید به ازای هر نفر ماهیانه ۰۰۰/۶۵۰ ریال، خودروهای پژو، سمند، ال۹۰ و تیبا به ازای هر نفر ماهیانه ۰۰۰/۷۲۰ ریال و سواری ون به ازای هر نفر ماهیانه ۰۰۰/۶۰۰ ریال تصویب شده است و شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف و دریافت کرایه بیشتر از نرخ مصوب، مراتب را به سازمان تاکسیرانی اطلاع دهند.

مطالب مرتبط:

دکتر رضا سروش‌نیا گفت: یکی از مهمترین مشکلات سطح شهر ترافیک است که کاهش و روان‌سازی این معضل با بهره‌گیری از تجهیزات نوین و همچنین فرهنگسازی، ممکن خواهد شد. به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان...
سرپرست شهرداری سیرجان در آیین گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای گفت: ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای ورزشی است که پیشینه‌ای کهن در فرهنگ ایرانی دارد و نمایانگر پیوند جوانمردی و قدرت روحی و جسمی است. به گزارش واحد خبر روابط...
سرپرست شهرداری سیرجان و تنی چند از معاونین شهرداری، با حضور در کشتارگاه صنعتی دام شهرداری سیرجان، از روند فعالیت و نحوه خدمات رسانی این کشتارگاه بازدید کردند. به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان، دکتر...
سرپرست شهرداری سیرجان ضمن ابراز نارضایتی، مهمترین عامل به تعویق افتادن روکش آسفالت خیابان امام(ره) را عدم هماهنگی برخی نهادهای خدماتی با شهرداری دانست. دکتر رضا سروش نیا در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان...
گزارش تصویری اولین برف زمستانی سیرجان در سال ۹۶

گزارش تصویری اولین برف زمستانی سیرجان در سال ۹۶

گزارش تصویری از حضور گسترده مردم سیرجان در پای صندوق‌های رای گزارش تصویری از شلوغی شعب اخذ رای سیرجان در دقایق پایانی گزارش تصویری از شلوغی شعب اخذ رای سیرجان در دقایق پایانی گزارش تصویری از فعالیت ستاد حامیان حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در سیرجان
تازه‌های عکس
 • آخرین خبرها

 • اوقات شرعی

 • آب و هوا

  سیـــــرجـــــان
  بهمن ۳, ۱۳۹۶, ۰۶:۳۶
  بیشتر ابری
  بیشتر ابری
  -1°C
  فشار کنونی: 1020 mb
  رطوبت: 30%
  سرعت باد: 0 km/h جنوبشرق
  تند باد: 0 km/h
  UV-Index: 0
   
 • اخبار سیرجان

 • کارتون