چهارشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۶
»   آخرین خبرها, اخبار ایران, حوادث  »   آخرین جزئیات سقوط پنکه سقفی در کلاس
25 بازدید
۱۵ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۳۸

آخرین جزئیات سقوط پنکه سقفی در کلاس

مسوول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: تمام اقدامات درمانی برای معالجه دانش آموز انجام شده است و بیمار در بخش تحت نظر پزشکان متخصص قرار دارد.

محمدرضا قانع مسوول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزدگفت: چهارشنبه هفته قبل در اثر سقوط پنکه سقفی در کلاس درس مدرسه ای در رضوانشهر ،یکی از دانش آموزان به شدت زخمی شد.
قانع افزود: حال عمومی بیمار مناسب است و تمام اقدامات درمانی انجام شده است و بیمار در بخش تحت نظر پزشکان متخصص قرار دارد.
امروز شنبه شیرزاد مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد از ابوالفضل کرمی دانش آموز کلاس هفتم دوره اول دبیرستان سالار شهیدان رضوانشهر از توابع شهرستان اشکذر که در اثر اصابت پنکه سقفی در کلاس درس از ناحیه بالای ابرو زخمی شده بود، عیادت کرد.
قانع گفت: مدیرکل آموزش و پرورش به اتفاق مدیر مرکز آموزشی و درمانی فرهنگیان، مدیر بیمارستان و مدیر بخش در بیمارستان حضور یافت تا وضعیت و روند معالجه این دانش آموز را به صورت تخصصی بررسی کند.
وی با قدردانی از زحمات کارکنان پزشکی و پرستاران بیمارستان افزود: حال عمومی بیمار مناسب است و تمام اقدامات درمانی انجام شده است و بیمار در بخش تحت نظر پزشکان متخصص قرار دارد. در این ارتباط یک تیم کارشناسی برای بررسی علت و چگونگی وقوع حادثه به مدرسه محل تحصیل دانش آموز یاد شده اعزام شده است.
وی گفت: مدیرکل آموزش و پرورش استان جمعه شب نیز با حضور در بیمارستان فرخی یزد از این دانش آموز که هفته قبل دچار سانحه شد، دیدار کرده بود.
جمعه شب برخی سایت ها و شبکه های مجازی خبری را منتشر کردند که در اثر سقوط پنکه سقفی در کلاس درس مدرسه ای در رضوانشهر ،یکی از دانش آموزان به شدت زخمی شد.
رضوان شهر در ۲۵کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.

مطالب مرتبط:

گزارش تصویری از حضور گسترده مردم سیرجان در پای صندوق‌های رای

گزارش تصویری از حضور گسترده مردم سیرجان در پای صندوق‌های رای

گزارش تصویری از شلوغی شعب اخذ رای سیرجان در دقایق پایانی گزارش تصویری از شلوغی شعب اخذ رای سیرجان در دقایق پایانی گزارش تصویری از فعالیت ستاد حامیان حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در سیرجان شور انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در سیرجان
تازه‌های عکس
 • آخرین خبرها

 • اوقات شرعی

 • آب و هوا

  سیـــــرجـــــان
  آذر ۲۲, ۱۳۹۶, ۱۲:۰۸
  آفتابی
  آفتابی
  10°C
  فشار کنونی: 1020 mb
  رطوبت: 16%
  سرعت باد: 7 km/h جنوبجنوبغرب
  تند باد: 11 km/h
  UV-Index: 5
   
 • اخبار سیرجان

 • کارتون