سه شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
»   اخبار مهم, خبر داغ, سیرجان  »   نظارت بر سرویس مدارس حیاتی است
72 بازدید
۳ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۰۴

نشست هم‌اندیشی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و فرمانده نیروی انتظامی سیرجان؛

نظارت بر سرویس مدارس حیاتی است

مسوولان رسیدگی و نظارت بر عملکرد سرویس‌های مدارس در نشستی بر دقت عمل در نظارت سرویس‌های مدارس تاکید و آن را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

مسوولان رسیدگی و نظارت بر عملکرد سرویس‌های مدارس در نشستی بر دقت عمل در نظارت سرویس‌های مدارس تاکید و آن را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
در نشستی که با حضور مدیرعامل سازمان تاکسیرانی، فرمانده نیروی انتظامی و رییس پلیس راهور سیرجان در نخستین روز ماه جاری در دفتر فرماندهی انتظامی انجام شد، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سیرجان بر همکاری بیشتر سازمان تاکسیرانی، پلیس راهور و آموزش و پرورش که متولیان اصلی سرویس‌دهی مدارس هستند تاکید کرد و یادآور شد: قصور و کوتاهی در رابطه با سرویس‌دهی مدارس تخلف است که می‌تواند عواقب جبران ناپذیری را داشته باشد و به طور کلی نظارت بر سرویس مدارس امری حیاتی است.
محمدرضا ایران‌نژاد همچنین نصب شعار نوشته‌های امنیتی و پلیسی روی شیشه عقب خودروهای عمومی را مهم برشمرد و تصریح کرد: نگارش برخی شعارنوشته‌های پلیسی در معرض دید عموم می‌تواند به نوعی میان مردم فرهنگسازی ایجاد کند و نتایج خوبی را به دنبال داشته باشد.
همچنین مدیرعامل سازمان تاکسیرانی مشکلات سرویس مدارس و چالش‌های موجود را بیان کرد و گفت: والدین دانش‌آموزان و تمام مدیران مدارس دولتی و غیردولتی و مراکز پیش دبستانی به منظور سرویس دهی به دانش آموزان فقط باید از طریق شرکت‌های دارای مجوز برابر ضوابط اقدام و قرارداد تنظیم کنند.
حسین افشار با بیان اینکه نظارت بر فعالیت شرکت‌های سرویس‌دهی مدارس بر عهده سازمان تاکسیرانی است، افزود: برخی والدین که مسوولیت سرویس‌دهی فرزند خود را به رانندگان بدون مجوز و صلاحیت واگذار می‌کنند، زمینه‌ساز بروز اثرات مخرب برای جامعه خواهند بود که برای جلوگیری از موارد احتمالی، دو خودروی گشت با همکاری پلیس راهور برای نظارت اختصاص دادیم و رانندگان فاقد مجوز را شناسایی و اعمال قانون می‌کند.
وی همچنین از راه‌اندازی سامانه هوشمند سرویس مدارس خبر داد و گفت: این سامانه یک وب کیوسک اطلاعاتی است که از این طریق آن والدین می‌توانند از اوضاع و احوال فرزندان خود در طول مسیر تردد مطلع شوند و این سامانه به صورت نمادین و برای اولین بار در جنوب شرق کشور توسط سازمان تاکسیرانی شهرداری سیرجان بزودی اجرا می‌شود.
در ادامه حسن سالاری رئیس پلیس راهور سیرجان نیز از تعامل سازنده با سازمان تاکسیرانی ابراز خرسندی کرد و افزود: دو نیروی پلیس به منظور برخورد با رانندگان خاطی و بدون مجوز سرویس مدارس و مسافربرهای شخصی مستقر شده است و همه روزه روند فعالیت سرویس‌های مدرسه را رصد می‌کنند.
در پایان این نشست مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از همکاری ویژه فرمانده نیروی انتظامی، پلیس راهور، اماکن نیروی انتظامی و اداره آگاهی با سازمان تاکسیرانی که موجب افزایش ضریب امنیت و آرامش شهروندان می‌شود، قدردانی کرد.

مطالب مرتبط:

گزارش تصویری اولین برف زمستانی سیرجان در سال ۹۶

گزارش تصویری اولین برف زمستانی سیرجان در سال ۹۶

گزارش تصویری از حضور گسترده مردم سیرجان در پای صندوق‌های رای گزارش تصویری از شلوغی شعب اخذ رای سیرجان در دقایق پایانی گزارش تصویری از شلوغی شعب اخذ رای سیرجان در دقایق پایانی گزارش تصویری از فعالیت ستاد حامیان حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در سیرجان
تازه‌های عکس
 • آخرین خبرها

 • اوقات شرعی

 • آب و هوا

  سیـــــرجـــــان
  بهمن ۳, ۱۳۹۶, ۰۶:۴۶
  بیشتر ابری
  بیشتر ابری
  -1°C
  فشار کنونی: 1020 mb
  رطوبت: 30%
  سرعت باد: 0 km/h جنوبشرق
  تند باد: 0 km/h
  UV-Index: 0
   
 • اخبار سیرجان

 • کارتون