8
سرمربی آرمان‌گهر سیرجان:

استان کرمان ظرفیت حضور ۳ تیم در لیگ برتر فوتبال را دارد

  • کد خبر : 10545
  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
استان کرمان ظرفیت حضور ۳ تیم در لیگ برتر فوتبال را دارد

سرمربی تیم آرمان‌گهر سیرجان با اشاره به اینکه برای فوتبال سیرجان خیلی زحمت کشیده‌ام گفت: با توجه به وجود سرمایه‌های زیاد در استان، کرمان ظرفیت حضور ۳ تیم در لیگ برتر فوتبال را دارد. قاسم شهبا سرمربی تیم فوتبال آرمان‌گهر سیرجان با اشاره به آخرین وضعیت تیم فوتبال تحت مدیریتش اظهار داشت: برای حضور در […]

سرمربی تیم آرمان‌گهر سیرجان با اشاره به اینکه برای فوتبال سیرجان خیلی زحمت کشیده‌ام گفت: با توجه به وجود سرمایه‌های زیاد در استان، کرمان ظرفیت حضور ۳ تیم در لیگ برتر فوتبال را دارد.

قاسم شهبا سرمربی تیم فوتبال آرمان‌گهر سیرجان با اشاره به آخرین وضعیت تیم فوتبال تحت مدیریتش اظهار داشت: برای حضور در لیگ یک ابتدا به دنبال حفظ اسکلت و ترکیب سال قبل بودیم.

وی با بیان اینکه در این بین چند بازیکن خوب هم به جمع نفرات تیم اضافه شدند و روی هم رفته تیم خوبی را روانه مسابقات کردیم افزود: برای فوتبال سیرجان خیلی زحمت کشیده‌ام، خون دل‌ها خورده‌ام تا شاید اندکی در رشد فوتبال سیرجان سهیم باشم.

سرمربی تیم فوتبال آرمان‌گهر سیرجان با اشاره به اینکه پس از گذشت ۳ سال یک بار دیگر با تیمی از استان کرمان و شهرستان سیرجان به لیگ دسته اول کشور بازگشتم، آن هم تیمی که صعودش به لیگ یک حاصل تلاش و برنامه‌ریزی چهارساله بود ادامه داد: به نظر من لیگ یک همیشه یک ماراتن جذاب و هیجان‌انگیز بوده، چرا که همه تیم‌ها می‌خواهند در این مسابقات بهترین عملکرد را داشته باشند تا برای حضور در لیگ برتر فوتبال دیده شوند و از بازیکنان گرفته تا کادر فنی و حتی مدیران عامل همگی تلاششان این است تا بهتر دیده شوند.

وی با بیان اینکه آرمان‌گهر هم در نخستین سال حضورش برای بهتر دیده شدن تلاش مضاعفی کرد و تمام تلاش ما در سال نخست کسب نتایج قابل قبول بود افزود: روند نتایج تیم هم بد نبود اما می‌توانستیم نتایج بهتری را بدست آوریم.

شهبا با ابراز اینکه برای حضور در لیگ یک ابتدا به دنبال حفظ اسکلت و ترکیب سال قبل بودیم و در این بین چند بازیکن خوب هم به جمع نفرات تیم اضافه شدند افزود: روی هم رفته تیم خوبی را روانه مسابقات کردیم و در طول فصل هم تیم ما بازی‌های با‌کیفیتی را به نمایش گذاشت اما نتایج را واگذار می‌کردیم که دلیل آن هم برای من مشخص بود، کم‌تجربگی و جوانی بازیکنان ما در کنار مصدومیت‌ها و البته برخی اشتباهات داوری باعث شده بود تیم ما امتیازات مهمی را از دست دهد.

وی با بیان اینکه جذب بازیکنان با‌کیفیت‌تر یکی از راهکارهای خروج از بحران بود و چهار بازیکن در دور برگشت به جمع نفرات ما اضافه شدند ادامه داد: اردوی آماده‌سازی خیلی خوبی را در بندرعباس برگزار کردیم و با شروع مسابقات ضریب اشتباهات بازیکنان ما کمتر شده بود، نفرات جدید هم خیلی خوب با تیم هماهنگ شدند.

سرمربی تیم فوتبال آرمان‌گهر سیرجان با اشاره به اینکه کیفیت برخی بازیکنان تیم در دور برگشت به مراتب در قیاس با مسابقات دور رفت تغییر کرده بود و نتایج خیلی خوبی گرفتیم یادآور شد: از بازی‌های داخل خانه امتیازات خیلی خوبی جمع‌آوری کردیم اما متاسفانه از مسابقات بیرون از خانه نتایج قابل قبولی نگرفتیم که شاید هجومی بازی‌کردن تیم در مسابقات بیرون از خانه علت این نتایج نا‌امید کننده بود و امیدوارم در صورت برگزاری مسابقات بتوانیم جبران مافات کرده و به جایگاهی که شایسته آن هستیم برسیم.

وی با عنوان اینکه همشهریان من همواره به من لطف داشته‌اند و من هم برای فوتبال سیرجان خیلی زحمت کشیده‌ام، خون دل‌ها خورده‌ام تا شاید اندکی در رشد فوتبال سیرجان سهیم باشم افزود: از برخی‌ها هم خیلی نامهربانی‌ها دیده‌ام اما هیچ وقت کوتاه نیامده و بدون حاشیه به کارم ادامه دادم چراکه هدف من پیشرفت فوتبال سیرجان بود.

شهبا با تاکید بر اینکه تیم ما مطمئنا در لیگ ماندگار خواهد شد افزود: من هیچوقت فراتر از برنامه‌ریزی باشگاه حرکت نکرده‌ام و برنامه‌ریزی باشگاه هم نوعی تولید است و ما سیاست تربیت و معرفی بازیکنان زبده و با کیفیت را دنبال می‌کنیم.

وی با بیان اینکه آینده آرمان‌گهر هم بستگی به تصمیم مدیران شرکت دارد گفت: من تصور می‌کنم تیم باید چند سالی در لیگ یک تجربه‌اندوزی کرده و بعد برای صعود به لیگ برتر برنامه‌ریزی کند.

سرمربی تیم فوتبال آرمان‌گهر سیرجان در پاسخ به این سوال که حضور برخی با تجربه‌ها مثل عباس‌پور خسروانی، محسن ایران‌نژاد و نفرات دیگری تا چه اندازه به تیم شما کمک کرد؟ گفت: این بازیکنان نفرات با تجربه و با‌کیفیتی بودند، می‌توانستند خیلی بیشتر از این به تیم کمک دهند اما مصدومیت‌های مکرر باعث شد تا تیم از نبود این بازیکنان لطمه ببیند اما باید ازهمه بازیکنان تیم تشکر کنم، همه در حد توانشان به تیم کمک کردند.

وی با بیان اینکه تیم فوتبال آرمان‌گهر وقتی در لیگ دسته سوم حضور داشت به مسابقات کارگری هم نیم نگاهی داشت. افزود: تیم ما توانست در مسابقات کارگری دو سال قهرمان کشور و یک سال هم نایب قهرمان شود و همان سال اولی که تیم قهرمان شد، تصمیم بر آن شد تا عازم مسابقات کارگری جهان شویم.

شهبا در توضیح سفری که به موناکو داشت افزود: این اتفاق زمانی رخ داد که مسابقات لیگ یک چند هفته ابتدایی‌اش را پشت سر گذاشته بود و با رایزنی‌های فدراسیون کارگری و سازمان لیگ فوتبال مقرر شد تا برنامه‌ریزی مسابقات آرمان‌گهر به شکلی رقم خورد که من در فاصله بین دو بازی عازم این مسابقات شوم و مثلا بازی هفته بعد آرمان‌گهر هم با یک روز تاخیر دیرتر برگزار شود.

وی ادامه داد: بر همین اساس تیم ما بلافاصله پس از بازی با سپیدرود عازم موناکو شد و پس از کسب عنوان قهرمانی در این مسابقات بلافاصله به ایران بازگشت. من هم از تهران راهی ارومیه شدم و شب قبل از بازی به تیم پیوستم. به نظرم این چند روز نبودن در کنار تیم نمی‌تواند تاثیر آنچنانی در روند نتایج تیم ما داشته باشد و از سوی دیگر تیم کارگری ایران در مسابقات جهانی موناکو قهرمان جهان شد و برای ایران افتخار‌آفرینی کرد.

سرمربی تیم فوتبال آرمان‌گهر سیرجان با بیان اینکه مدیران شرکت آرمان‌گهر حمایت خیلی خوبی از تیم داشته‌اند افزود: باید از آقای مهندس سلطانی مدیر‌عامل شرکت آرمان‌گهر، اعضای هیات مدیره باشگاه، آقای هندیزی مدیر‌عامل جوان و پر‌انرژی باشگاه و همکارانشان که همواره از تیم حمایت کرده‌اند، تشکر و قدردانی کنم.

وی با اشاره به وجود سرمایه‌های زیاد در استان به خصوص در بخش صنعت گفت: استان کرمان ظرفیت حضور ۳ تیم در لیگ برتر فوتبال را دارد و امیدوارم این اتفاق برای فوتبال استان رقم خورد و ما صاحب ۳ نماینده در لیگ برتر شویم.

شهبا افزود: در پایان باید از همه کسانی که طی این مدت از تیم حمایت کرده‌اند تشکر کنم، به‌ویژه هوادارانی که در گرما و سرما کنار ما حضورداشته‌اند. همچنین از همه مردم تقاضا می‌کنم با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و تهدید سلامت جامعه توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنند تا این اتفاق ختم به خیر شود.

لینک کوتاه : https://sirjannews.ir/?p=10545

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام های بسیار طولانی منتشر نخواهد شد.