• امروز : چهارشنبه - ۶ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 26 January - 2022
3
مربی تیم فوتبال گل‌گهر:

اعتراض‌های شدید حریف تمرکز گل گهر را گرفت

  • کد خبر : 13825
  • ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۶
اعتراض‌های شدید حریف تمرکز گل گهر را گرفت

مربی تیم فوتبال گل‌گهر گفت: در بازی برابر نساجی اعتراضات شدید و سنگینی از سرمربی تیم حریف دیدیم که وقفه بزرگ در بازی ایجاد کرد آن هم در شرایطی که تیم ما حاکم بر بازی بود. مجتبی سرآسیایی دوشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی تیم‌های «گل‌گهر سیرجان – نساجی مازندران» عنوان کرد: همان طور که […]

مربی تیم فوتبال گل‌گهر گفت: در بازی برابر نساجی اعتراضات شدید و سنگینی از سرمربی تیم حریف دیدیم که وقفه بزرگ در بازی ایجاد کرد آن هم در شرایطی که تیم ما حاکم بر بازی بود.

مجتبی سرآسیایی دوشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی تیم‌های «گل‌گهر سیرجان – نساجی مازندران» عنوان کرد: همان طور که پیش بینی کرده بودیم، بازی خیلی سختی داشتیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول بر مدار کار فنی خودمان و تحلیلی که داشتیم خوب سوار بر بازی شدیم و گل اول را زدیم، موقعیت‌های بسیار خوب و بزرگی داشتیم اما از موقعیت‌مان استفاده نکردیم.

سرآسیایی گفت: فکر می‌کنم که این جریمه ۹۰ دقیقه فوتبال است که بازی بر می‌گردد برای تیمی که از موقعیت‌هایش خوب استفاده نکند و قطعاً شرایط برایش سخت خواهد شد، این را در نیمه دوم به وضوح دیدیم.

وی اظهار کرد: فکر می‌کنم روی بی تمرکزی گل خوردیم، علی رغم همه این‌ها در نیمه دوم هم موقعیت‌های زیاد و خوبی داشتیم که استفاده نکردیم.

اعترضات شدید حریف تمرکز گل گهر را بهم زد

مربی تیم فوتبال گل‌گهر گفت: مسئله مهمی که باید برایش پرداخته بشود، این است که اتفاقاتی که هم تمرکز تیم ما و هم تمرکز نیمکت و اگر اشتباه نکنم حتی تمرکز داور مسابقه را تحت تأثیر قرار داد و به نظرم در حد لیگ برتر نیست؛ این رفتارها و این شرایطی است که در یک بازی ایجاد می‌شود.

وی یادآور شد: تیم گل‌گهر جریمه بسیار سنگینی داده و ما به خاطر انتقادات ساده داوری هفته‌هاست قلعه‌نویی را روی نیمکت نداریم، تازه آن هم نقد داوری بعد از بازی بود.

سرآسیایی بیان کرد: در این بازی اعتراضات خیلی شدید و سنگینی از سرمربی تیم حریف دیدیم که وقفه بزرگ در بازی ایجاد کرد آن هم در شرایطی که تیم ما حاکم بر بازی بود. تیم ما موقعیت زیادی را ایجاد می‌کرد و این وقفه چند دقیقه‌ای شرایط کار ما را خیلی سخت کرد و از دنده خودش خارج کرد.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر گفت: علی رغم اینکه بچه‌های ما دوباره موقعیت‌سازی کردند و کار خودشان را انجام دادند اما دوباره تاکید می‌کنم که تأثیر بزرگ روی تیم‌مان گذاشت. علی رغم اینکه داور خیلی سعی کرد بازی را مدیریت کند اما من فکر می‌کنم در روند داوری هم ناخودآگاه تأثیر گذاشت که به نظر باید به این مسائل ورود بشود تا دیگر اتفاق نیفتد.

وی در راستای تیم گل‌گهر گفت: علی‌رغم همه اتفاقات که در بازی افتاد ما باید با گل‌های بسیار زیادی برنده این بازی می‌شدیم که متأسفانه از روی غفلت گل خوردیم که باید از موقعیت‌ها خوب استفاده کرده و شرایط خودمان را روز به روز بهتر کنیم.

حسرت ۲ امتیاز از دست رفته فعلاً برای خواهد ماند

سرآسیایی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا گل‌گهر به یک مهاجم شش دانگ احتیاج ندارد؟ پاسخ داد: ما مهاجم‌های خوبی داریم، موقعیت‌سازی می‌کنیم اما با توجه به شرایط بازی و نوع سیستم بازی ما و کاری که در زمین بازی از لحاظ فنی انجام می‌دهیم، بازیکنان دیگرمان از مهاجم‌مان بیشتر صاحب موقعیت می‌شوند.

وی گفت: موقعیت‌هایمان یک وقت‌هایی تبدیل به گل نمی‌شود اما قطعاً این روند تغییر خواهد کرد، در صورت نیاز به جذب مهاجم، شخص قلعه‌نویی پیگیر بود در رابطه با جذب بازیکن و حتماً به این مسئله ورود خواهد کرد.

سرآسیایی بیان کرد: در مورد خطای حریف بر روی بازیکن گل‌گهر و اعلام نکردن پنالتی عنوان کرد: از خود امین هم پرسیدم که گفت ۱۰۰ درصد پشت پایم ضربه خورد، اما این‌ها اتفاقات ساده فوتبال است، نباید آنقدر به آن پرداخته شود.

وی اظهار کرد: بالاخره در یک صحنه شاید اجحاف هم بشود که برای ما خوشایند نباشد اما داور مسابقه حاکم بر بازی است و ما کاملاً به او احترام می‌گذاریم و تصمیمی که گرفته برای ما قابل احترام است.

وی بیان کرد: علی رغم اینکه شاید یک جاهایی هم به ضررمان تمام بشود ولی به نظرم علی رغم این اتفاقاتی که افتاد ما باید خودمان با شرایط خیلی خوب و کسب ۳ امتیاز بازی را تمام کنیم، نباید بگذاریم کار به این اما و اگرها برسد، علی رغم اینکه بچه‌هایمان واقعاً تلاش زیادی کردند، ولی بالاخره حسرت این ۲ امتیازی که از دستمان رفته فعلاً برای خواهد ماند.

لینک کوتاه : https://sirjannews.ir/?p=13825

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام های بسیار طولانی منتشر نخواهد شد.