پس از آزمایش موشکی روز گذشته کره شمالی، تصاویری از کیم جونگ اون منتشر شده که حاکی از «رضایت کامل» او از انجام این اقدام موفقیت‌آمیز است. خبرگزاری مرکزی کره با انتشار تصاویری از رهبر کره شمالی حین آزمایش موشکی روز گذشته به نقل از یکی از همراهان او نوشت: «رهبر کره شمالی از سربازانش […]

پس از آزمایش موشکی روز گذشته کره شمالی، تصاویری از کیم جونگ اون منتشر شده که حاکی از «رضایت کامل» او از انجام این اقدام موفقیت‌آمیز است.

خبرگزاری مرکزی کره با انتشار تصاویری از رهبر کره شمالی حین آزمایش موشکی روز گذشته به نقل از یکی از همراهان او نوشت: «رهبر کره شمالی از سربازانش خواسته است تا برای مقابله با هر خطری وضعیت هشدار را حفظ کنند و توانایی خود را برای دفاع از کشورشان تقویت کنند.»

این خبرگزاری در ادامه نوشت: رهبر کره شمالی با تمجید از ارتش خلق کره برای عملکرد بسیار عالی در آزمایش موشکی و سلاح‌های تاکتیکی هدایت شونده، گفته است تک تک اعضای ارتش به نوبه خود سرباز‌ان با مهارتی هستند که قادرند وظایف خود را با بالاترین سرعت و در هر وضعیتی انجام دهند. او تاکید کرد برای باقی ماندن در وضعیت هشدار و مقابله با هرگونه خطری، به حضور همه اعضای ارتش نیاز است.

با توجه به بدعهدی‌های آمریکا در مذاکرات اخیر با کره شمالی و به نتیجه نرسیدن این مذاکرات، پیونگ‌یانگ روز گذشته پس از مدت‌ها یک موشک میان برد را آزمایش کرد که واکنش‌های بین‌المللی را به دنبال داشت. این موشک‌ پس از طی بُرد ۱۲۵ مایلی در دریای شرقی فرود آمد.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران