در سفر به استان کرمان انجام شد؛ بازدید از شرکت های توزیع و حمل و نقل مواد اولیه فولاد خوزستان مدیر حوزه مدیریت شرکت فولاد خوزستان از شرکت های توزیع و حمل و نقل مواد اولیه فولاد خوزستان در شهر سیرجان بازدید بعمل آورد. به گزارش روابط عمومی، شرکت فولاد خوزستان در سال «رونق تولید» […]

در سفر به استان کرمان انجام شد؛ بازدید از شرکت های توزیع و حمل و نقل مواد اولیه فولاد خوزستان

مدیر حوزه مدیریت شرکت فولاد خوزستان از شرکت های توزیع و حمل و نقل مواد اولیه فولاد خوزستان در شهر سیرجان بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی، شرکت فولاد خوزستان در سال «رونق تولید» در تلاش است ضمن رفع برخی موانع، سرعت و پایداری بیشتری در روند تامین و حمل و نقل مواد اولیه خود نهادینه و رکورد‌های جدیدی در زمینه تولید محصول بدست آورد.
در این راستا محمد خانی، مدیر حوزه مدیریت شرکت فولاد خوزستان روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ هفتم و هشتم مرداد ۱۳۹۸ همراه با مسئولانی از شرکت گنجینه پردیس، ضمن بازدید از روند توزیع مواد اولیه فولاد در معدن گوهر زمین، جلسه ای نیز با مدیر توزیع مواد اولیه فولاد در معدن گل گهر برگزار کرد و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.
گفتنی است، بازدید از روند توزیع (حمل و نقل) مواد اولیه فولاد خوزستان در معادن چغارت و چادر ملو از برنامه های روز پایانی سفر نماینده شرکت فولاد خوزستان به استان کرمان می باشد.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: