مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور سیرجان بر استمرار فعالیت رشته روزنامه نگاری در این دانشگاه تاکید کرد و گفت: آماده ارائه خدمات آموزشی به متقاضیان در این جذاب و پر طرفدار هستیم. مجتبی احمدزاده اظهارداشت: انتظار داریم استقبال از رشته روزنامه نگاری در جنوب شرق کشور افزایش یابد و در همین راستا ثبت نام […]

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور سیرجان بر استمرار فعالیت رشته روزنامه نگاری در این دانشگاه تاکید کرد و گفت: آماده ارائه خدمات آموزشی به متقاضیان در این جذاب و پر طرفدار هستیم.

مجتبی احمدزاده اظهارداشت: انتظار داریم استقبال از رشته روزنامه نگاری در جنوب شرق کشور افزایش یابد و در همین راستا ثبت نام از متقاضیان بر اساس سوابق تحصیلی و بدون شرکت در آزمون سراسری تا ششم شهریور در سایت سازمان سنجش امکان پذیر است.

وی گفت: متقاضایان می‌توانند با ارائه مدرک دیپلم برای ثبت نام اقدام و از اول مهر ماه تحصیلات آکادمیک خود را در این رشته آغاز کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور سیرجان بیان کرد: رشته روزنامه نگاری در سال‌های اول تاسیسش در دانشگاه پیام نور روند مثبتی را در پیش گرفته بود، یکی دو ترم که گذشت و دروس تخصصی جدی تر شدند مدرسین متخصص این رشته هم از کرمان و شیراز و اصفهان دعوت شدند و حتی اقدامات جذب عضو هیأت علمی هم برای این رشته انجام شد.

وی ادامه داد: اما متأسفانه از آنجا که استقبال چندانی از این رشته نشد و ورودی‌ها سال به سال کمتر شدند؛ جذب عضو هیأت علمی طبق قانون منتفی شد و رفته رفته به دلیل تعداد کم دانشجویان، کلاس‌ها هم از حالت عادی به حالت الکترونیک تغییر کردند.

وی گفت: در حال حاضر با توجه به تعداد ورودی‌های هر سال کلاس‌ها به صورت الکترونیکی برگزار می‌شوند که غنای کلاس‌های الکترونیک به مراتب بیشتر از کلاس‌های عادی است چون اساتید بزرگ کشور از تهران و دیگر شهرها در این کلاس‌ها تدریس می‌کنند.