مدیرعامل شرکت راه آهن کشش از راه‌اندازی کارگاه تعمیرات واگن در سیرجان در شهریور ماه خبر داد. ناصر صوفی گفت: اواخر خرداد ماه سال جاری این کارگاه به ما تحویل داده شد. با توجه به شرایط نامناسب ابنیه و تاسیسات آن از همان روز تحویل با جدیت کار مرمت و تجهیز آن را آغاز کردیم […]

مدیرعامل شرکت راه آهن کشش از راه‌اندازی کارگاه تعمیرات واگن در سیرجان در شهریور ماه خبر داد.

ناصر صوفی گفت: اواخر خرداد ماه سال جاری این کارگاه به ما تحویل داده شد. با توجه به شرایط نامناسب ابنیه و تاسیسات آن از همان روز تحویل با جدیت کار مرمت و تجهیز آن را آغاز کردیم و طبق زمانبندی مقرر شد تا ابتدای مهرماه به بهره برداری برسد اما بنا داریم که به نوعی از ابتدای شهریور ماه فاز اول فعالیت های این کارگاه را آغاز و طی یک ماه یعنی از ابتدای مهرماه فاز دوم و نهایی را اجرا تا کارگاه به بهره‌برداری کامل برسد.

وی خاطر نشان کرد: با نگاه به این موضوع که وظیفه ما اشتغالزایی نیست اما باید عنوان کنیم که راه‌اندازی این کارگاه به اشتغال هم کمک می‌کند. در شرایط فعلی کشور، همه مجموعه ها باید این نگاه را داشته باشند.

صوفی در ادامه با اشاره به اهمیت سرلوحه امور قرار دادن شعار سال گفت: قطعا با روی آوردن به سمت تولید داخلی هزینه‌ها کاهش پیدا می‌کند. ما به نوعی روی پای خود ایستادن را یاد گرفته‌ایم. در برخی حوزه‌ها انقدر فعالیت‌های خوب و بزرگی انجام شده است که باید به ایرانی بودن خودمان ببالیم.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: