مدیرکل ثبت اسناد و املاک کرمان از رشد ۱۰۸ درصدی وصول مطالبات معوق بانک‌های این استان توسط واحدهای اجرای مفاد اسناد رسمی طی سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان؛ رضا طالبی زاده از وصول مبلغ ۳۵۳ میلیارد […]

مدیرکل ثبت اسناد و املاک کرمان از رشد ۱۰۸ درصدی وصول مطالبات معوق بانک‌های این استان توسط واحدهای اجرای مفاد اسناد رسمی طی سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان؛ رضا طالبی زاده از وصول مبلغ ۳۵۳ میلیارد ریال از مطالبات معوق بانک‌های دولتی و خصوصی طی سه ماهه نخست سال جاری در این استان خبر داد و گفت: با برنامه ریزی صحیح موفق شده ایم میزان وصول مطالبات بانک‌ها را در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به بیش از دو برابر برسانیم.

وی با اشاره به اینکه بیشترین میزان وصول مطالبات بانکی مربوط به شهرستان کرمان است، افزود: اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در هر روز کاری به طور متوسط میزان پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از مطالبات معوق بانک‌ها را وصول می‌نماید.

طالبی زاده با اشاره به اینکه تعداد معدودی از وام گیرندگان با اخذ تسهیلات بانکی در راستای رونق تولید و حمایت از کارآفرینی حرکت نکرده اند و تسهیلات گرفته شده را در امور دیگری هزینه کرده اند و در حال حاضر نیز رغبتی به بازپرداخت تسهیلات نشان نمی‌دهند، گفت: در راستای حمایت از رونق تولید به دنبال تعطیلی هیچ واحد تولیدی و صنعتی فعالی نیستیم و در وصول مطالبات بانک‌ها این موارد را مد نظر قرار می‌دهیم.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: