پنجمین دوره مسابقات کاراته کومیته وان خردسالان و نونهالان پسر استان کرمان با معرفی نفرات و تیم های برتر در مجموعه ورزشی بشری کرمان، سالن تکواندو به کار خود پایان داد. احمد امیری رییس هیئت کاراته استان کرمان گفت: پنجمین دوره مسابقات کاراته کومیته وان خردسالان و نونهالان پسر استان کرمان در مجموعه ورزشی بشری کرمان سالن تکواندو […]

پنجمین دوره مسابقات کاراته کومیته وان خردسالان و نونهالان پسر استان کرمان با معرفی نفرات و تیم های برتر در مجموعه ورزشی بشری کرمان، سالن تکواندو به کار خود پایان داد.

احمد امیری رییس هیئت کاراته استان کرمان گفت: پنجمین دوره مسابقات کاراته کومیته وان خردسالان و نونهالان پسر استان کرمان در مجموعه ورزشی بشری کرمان سالن تکواندو با حضور۱۵۰شرکت کننده از شهرستان های رفسنجان، جیرفت، سیرجان، بافت و کرمان  برگزار شد.

وی افزود: در پایان نتایج زیر حاصل شد:

خردسالان

وزن۲۰-

مقام اول سروش اخلاقی متحدب جیرفت

مقام دوم امیر محمد موسی زاده پویا سیرجان

مقام سوم سپهر اخلاقی  متحدب جیرفت و مهدی غصنفری پویا سیرجان

وزن۲۵-

مقام اول محمد پوریا احمدی نژاد کویر کرمان

مقام دوم امیر علی خانوکی کویر کرمان

مقام سوم بهزاد مولایی  تخت جمشید کرمان دانیال زینلی الماس کرمان

وزن ۳۰-

مقام اول شایان شور آبادی تخت جمشید کرمان

مقام دوم محمد پارسا علیرضایی پویاسیرجان

مقام سوم رامین پور امینایی ملی پوشان رفسنجان مجتبی رجایی شهدا کرمان

وزن۳۵-

مقام اول  آرشام ابراهیمی الماس کرمان

مقام دوم ابوالفضل رنجبر تخت جمشید کرمان

مقام سوم ابوالفضل لری گویینی و محمد جواد خوارزمی پویا سیرجان

وزن۴۰-

مقام اول طیب کهنوجی تربیت رفسنجان

مقام دوم امیر علی بادیه نشین تربیت رفسنجان

مقام سوم امیر حسین رنجبر پویا سیرجان و محمد امین زارعی کاپیتان کرمان

وزن ۴۵-

مقام اول ابوالفضل امیر مجاهدی پویا کرمان

مقام دوم محمد مهدوی الماس کرمان

مقام سوم مهدیار حقیقی وایلیا حشمت تخت جمشید کرمان

وزن ۴۵+

مقام اول علیرضا امینی نژاد ملی پوشان رفسنجان

مقام دوم امیر علی مقدم ملی پوشان رفسنجان

مقام سوم پارسا اسماعیل زاده ملی پوشان رفسنجان و دانیال بهادر فاتحان اروند رفسنجان

نونهالان

وزن۳۵-

مقام اول امیر رضا موسی زاده پویا سیرجان

مقام دوم امیر علی زعیم زاده فاتحان اروند رفسنجان

مقام سوم آریا عباس زاده الماس کرمان و محمد مهدی تمکین پویا کرمان

وزن۴۰-

مقام اول ابوالفضل همدم جو شهدا

مقام دوم حامد ایزدخواه تربیت رفسنجان

مقام سوم علیرضا آلام ملی پوشان رفسنجان و محمد اسحاق زهی پویا سیرجان

وزن ۴۵-

مقام اول امیر پویا اسلامی شهدا کرمان

مقام دوم امیر محمد شبانی زاده تخت جمشید کرمان

مقام سوم محمد مهدی رییسی الماس کرمان و امیر حسین ایرانمنش اختیارآباد

وزن ۵۰_

مقام اول محمد عرفان عسکری پور شهدا کرمان

مقام دوم محمد هادی اسدی الماس کرمان

مقام سوم سعید محتشم الماس کرمان و  متین امیری زاده ملی پوشان

وزن۵۵-

مقام اول نیما عارفی الماس کرمان

مقام دوم محمدابارقی ملی پوشان رفسنجان

مقام سوم محمد محمدنژاد شهدا  کرمان و محمد مهدی بیگ مرادی شهدا بافت

وزن۵۵+

مقام اول  محمد همایونی تربیت رفسنجان

مقام دوم محمد جهانشاهی پویا سیرجان

مقام سوم مهدی امیری ملی پوشان رفسنجان و محمد امین پور یزدانپناه ۹دی کرمان

نتایج تیمی

خردسالان

مقام اول تخت جمشید کرمان۱۱امتیاز

مقام دوم پویا سیرجان وملی پوشان رفسنجان  ۱۰امتیاز

مقام سوم الماس کرمان ۹امتیاز

نونهالان

مقام اول  شهدا کرمان با ۱۶ امتیاز

مقام دوم الماس کرمان ۱۱ امتیاز

مقام سوم پویا سیرجان ۹ امتیاز

امیری تصریح کرد: نتایج رنگینک  متعاقباً اعلام خواهد شد.