رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: گل‌گهر و مس با کمک یکدیگر زیرساخت‌های شهرک قطعه‌سازی را در جهت افزایش بهره‌وری‌ها فراهم کنند. مهدی حسینی‌نژاد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان بیان داشت: شورای معادن یک زیرساخت کلان در استان است، صنعت تقریبا یک ونیم تا ۲ درصد آب استان را […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: گل‌گهر و مس با کمک یکدیگر زیرساخت‌های شهرک قطعه‌سازی را در جهت افزایش بهره‌وری‌ها فراهم کنند.

مهدی حسینی‌نژاد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان بیان داشت: شورای معادن یک زیرساخت کلان در استان است، صنعت تقریبا یک ونیم تا ۲ درصد آب استان را مصرف می‌کند اما صنعت کنار استان است، باید نگاه ویژه‌ای به بخش کشاورزی که بخش عمده آب را مصرف می‌کند باشد.

وی عنوان کرد: دو سال در خصوص کنتور هوشمند صحبت می‌کنیم که ۱۰ میلیون تومان هزینه آن است که ۱۴ هزار چاه کشاورزی نزدیک به ۱۴ میلیارد تومان هزینه کنتورگذاری آن می‌شود.

حسینی‌نژاد ادامه داد: از یک درصد فروش یک برنامه‌ای از طریق شورای معادن مصوب کردیم در حوزه‌های عمرانی، بهداشتی و بهره‌وری در سطح کلان کار انجام دهیم مصوبه‌ای که به دستگاه‌ها گفتیم پروژه‌هایی تعریف کنند، گلایه‌ای به آب داریم که پروژه‌ای نیاوردند اما می‌توانیم یک پروژه به عنوان کنتورهای هوشمند اختصاص دهیم که تحقق پیدا کند.

حسینی‌نژاد بیان کرد: گل‌گهر و مس با کمک یکدیگر زیرساخت‌های شهرک قطعه‌سازی را در جهت افزایش بهره‌وری‌ها فراهم کند و در شورای معادن هم مصوب می‌کنیم.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: