فرمانده انتظامي سيرجان از كشف۱۰۱كيلو ترياك و دستگيري۳ قاچاقچي در عمليات روز گذشته ماموران پليس مبارزه با موادمخدر این شهرستان خبر داد. سرهنگ محمدرضا ايران نژاد در تشريح اين خبر گفت: ماموران  پليس مبارزه با موادمخدر در راستاي مبارزه بي امان با سوداگران مرگ در پي يك سري اقدامات اطلاعاتي ۳  قاچاقچي كه قصد انتقال […]

فرمانده انتظامي سيرجان از كشف۱۰۱كيلو ترياك و دستگيري۳ قاچاقچي در عمليات روز گذشته ماموران پليس مبارزه با موادمخدر این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمدرضا ايران نژاد در تشريح اين خبر گفت: ماموران  پليس مبارزه با موادمخدر در راستاي مبارزه بي امان با سوداگران مرگ در پي يك سري اقدامات اطلاعاتي ۳  قاچاقچي كه قصد انتقال مقاديري موادمخدر به شهرهاي شمالي كشور داشتند را شناسايي كردند.

وي تصريح كرد: در ادامه ماموران با تحت نظر قرار دادن و ردزنی قاچاقچيان۲دستگاه خودروی آنان را در یکی از محورهای اصلی شهرستان متوقف و ضمن دستگیری قاچاقچیان،  ۱۰۱ كيلو ترياك ازاین خودروهاكشف کردند.

سرهنگ ايران نژاد خاطرنشان كرد: با توجه به این عملیات موفق پلیسی، شناسایی و دستگیری سایر افراد مرتبط با این باند ادامه دارد که قطعا نتایج خوبی را به همراه خواهد داشت.