مدیرعامل کارخانه تولید پیچ و مهره سیرجان گفت : این کارخانه که در راستای طرحهای اقتصاد مقاومتی فعالیت خود را آغاز کرده با اشتغال بکار ۲۱۰جوان، نیاز کارخانه های خودرو سازی کشور را تامین می کند. آرش شریف افزود: ۵۰۰ نوع پیچ و مهره مورد نیاز کارخانه های خودرو سازی کشور را تولید می کنیم […]

مدیرعامل کارخانه تولید پیچ و مهره سیرجان گفت : این کارخانه که در راستای طرحهای اقتصاد مقاومتی فعالیت خود را آغاز کرده با اشتغال بکار ۲۱۰جوان، نیاز کارخانه های خودرو سازی کشور را تامین می کند.
آرش شریف افزود: ۵۰۰ نوع پیچ و مهره مورد نیاز کارخانه های خودرو سازی کشور را تولید می کنیم و در سالجاری هم ۳۱۵ میلیون قطعه پیچ و مهره تولیدی این واحد صنعتی به خودرو سازان سایپا و ایران خودرو بارگیری و ارسال خواهد شد.
وی ظرفیت تولید در سال این کارخانه را ۴۵۰ میلیون قطعه انواع پیچ و مهره عنوان کرد و با تاکید بر خودکفایی و تکیه بر توان داخل گفت : پیچ و مهره های تولیدی با استانداردهای جهانی برابری می کند و این ظرفیت بر اساس توان و تخصص مهندسان بومی ایجاد شده است.
کارخانه تولید پیچ و مهره سیرجان ۲۱۰ نفر از جوانان شهرستان را بکار گرفته و برای آنان فرصت های شغلی مناسب به وجود آورده و این کارگران و مهندسان نیز استقلال اقتصادی و حمایت از تولید داخل را سرلوحه کار و تلاش خود می دانند تابا شکوفایی اقتصاد ، نیاز به بیگانگان هم نباشد.