از گزینه جدید پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات رونمایی شد. هدف اول کالدرون در فصل نقل و انتقالات، اضافه کردن یک مهاجم گلزن به تیمش است. طی روزهای گذشته نام مهاجمان مختلفی به عنوان گزینه‌‌های مورد نظر پرسپولیس مطرح شده که قیمت بالای آنها مانع توافق با این نفرات شده است. در چنین شرایطی […]

از گزینه جدید پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات رونمایی شد.
هدف اول کالدرون در فصل نقل و انتقالات، اضافه کردن یک مهاجم گلزن به تیمش است. طی روزهای گذشته نام مهاجمان مختلفی به عنوان گزینه‌‌های مورد نظر پرسپولیس مطرح شده که قیمت بالای آنها مانع توافق با این نفرات شده است.
در چنین شرایطی از یک بازیکن نام آشنا برای فوتبالدوستان ایرانی به عنوان گزینه جدید پرسپولیس نام برده شده است. به نوشته روزنامه فرهیختگان، کریستین اوساگونا مهاجم فصل گذشته ذوب‌آهن اصفهان است که در لیگ کره‌جنوبی و تیم جیجو یونایتد توپ می‌زند. او که فصل نسبتا خوبی را با ذوب‌آهن سپری کرده بود، بعد از پایان فصل به لیگ کره پیوست و البته همراه با تیم جدیدش در لیگ کره‌جنوبی نتوانست به توفیق چندانی دست پیدا کند و تنها در ۹ بازی برای تیمش به میدان رفت و یک گل به‌ثمر رساند. در سایت ترانسفر مارکت مبلغ این بازیکن ۴۰۰ هزار دلار درج شده که برای پرسپولیسی‌ها قابل قبول است.
شنیده می‌شود مذاکراتی با مدیر برنامه‌های این بازیکن صورت گرفته، اما هنوز این بازیکن مورد تایید کامل کالدرون قرار نگرفته و ممکن است اگر مهاجم شاخصی جذب نشود، این بازیکن که تیمش هم به یک دسته پایین‌تر سقوط کرده، پرسپولیسی شود.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

  • منبع خبر : فرهیختگان