گل گهر سیرجان ۲۴ میلیارد تومان به سیل زدگان کشور کمک کرد ناصر تقی زاده با تاکید بر مساعدت و کمک همه جانبه این شرکت به هموطنان آسیب دیده در حادثه سیل اخیر گفت: پیرو نشست های تشکیل شده در استانداری کرمان و سازمان ایمیدرو مبلع ۲۴ میلیارد تومان جهت کمک های همه جانبه به […]

گل گهر سیرجان ۲۴ میلیارد تومان به سیل زدگان کشور کمک کرد
ناصر تقی زاده با تاکید بر مساعدت و کمک همه جانبه این شرکت به هموطنان آسیب دیده در حادثه سیل اخیر گفت: پیرو نشست های تشکیل شده در استانداری کرمان و سازمان ایمیدرو مبلع ۲۴ میلیارد تومان جهت کمک های همه جانبه به آسیب دیدگان سیل اخیر در کشور اختصاص داده شده است.
وی ادامه داد: از این مبلغ ۱۴ میلیارد تومان توسط سازمان ایمیدرو و ۱۰ میلیارد تومان آن نیز به استانداری کرمان به عنوان معین استان خوزستان تخصیص داده می شود.
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان افزود: مبلغ ۱۲ میلیارد تومان توسط شرکت معدنی و صنعتی گل گهر،۶ میلیارد تومان توسط شرکت سنگ آهن گهر زمین، سه میلیارد تومان توسط شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر ، ۲ میلیارد تومان توسط شرکت جهان فولاد سیرجان و یک میلیارد تومان نیز از طریق شرکت سرمایه گذاری گل گهر سیرجان پرداخت خواهد شد.
وی اضافه کرد: علاوه بر کمک های نقدی تعداد ۱۴ دستگاه ماشین آلات سنگین نیز از طرف شرکت اطلس عمران گل گهر برای کمک به سیل زگان ارسال و در منطقه حمیدیه خوزستان مستقر شده است.