سرپرست پليس راه شمال استان از واژگوني یک دستگاه خودروی وانت تويوتا به علت نقص فني ، در محورفرعي “سيرجان- پاريز”خبر داد و گفت: در این تصادف يك نفر کشته و ۲ نفر مجروح شدند. سرهنگ  “علي رضايي” در تشریح این خبر، گفت: شب گذشته، یک دستگاه خودرو وانت تويوتا با ۲ سرنشین، به علت […]

سرپرست پليس راه شمال استان از واژگوني یک دستگاه خودروی وانت تويوتا به علت نقص فني ، در محورفرعي “سيرجان- پاريز”خبر داد و گفت: در این تصادف يك نفر کشته و ۲ نفر مجروح شدند.

سرهنگ  “علي رضايي” در تشریح این خبر، گفت: شب گذشته، یک دستگاه خودرو وانت تويوتا با ۲ سرنشین، به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشي از تركيدن لاستيك در محور فرعي ” سيرجان –پاريز” از مسیر خود خارج  و در نهايت واژگون شده است.

وی افزود :بنابر این گزارش در این تصادف متاسفانه راننده۳۰ساله در محل تصادف،  جان خود را از دست داده و سرنشين خانم ۳۵ ساله به همراه كودك ۴ ساله به شدت مجروح و توسط عوامل اورژانس به نزدیکترین بیمارستان محل تصادف منتقل شدند .

سرپرست پليس راه شمال استان در پايان خاطر نشان كرد: رانندگان عزيز حتما قبل از حركت در جاده خودروي خود را از لحاظ فني چك كرده (صاف بودن لاستيك ، باد لاستيك ها ، سالم بودن چراغ ها و…) و در صورت اطمينان از سالم بودن خودرو به حركت خود ادامه دهند تا سفري بدون خطر داشته باشند.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: