رییس فدراسیون فوتبال بار دیگر تاکید کرد که سرمربی جدید تیم ملی خارجی است. با گذشت حدود ۴ ماه از رقابت های جام ملت های آسیا تیم ملی فوتبال ایران اما هنوز سرمربی جدید خود را نشناخته است. در این راستا فدراسیون نشینان هیچ نامی را تایید نمی کنند و از این رو مدام وعده […]

رییس فدراسیون فوتبال بار دیگر تاکید کرد که سرمربی جدید تیم ملی خارجی است.
با گذشت حدود ۴ ماه از رقابت های جام ملت های آسیا تیم ملی فوتبال ایران اما هنوز سرمربی جدید خود را نشناخته است. در این راستا فدراسیون نشینان هیچ نامی را تایید نمی کنند و از این رو مدام وعده می دهند که سرمربی جدید به زودی معرفی می شود.
با این حال گمانه زنی های متعددی در این خصوص صورت گرفته و هربار نام یک مربی مطرح می شود. در شرایط کنونی برخی بر این باور هستند که با توجه به مشکلات اقتصادی فدراسیون فوتبال، مدیران از جذب مربی خارجی پشیمان شده اند و روبه گزینه های داخلی آورده اند، اما مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال همچون گذشته این موضوع را تکذیب کرد.
رییس فدراسیون در حاشیه مجمع سالیانه هیات فوتبال استان مرکزی گفت: «با توجه به موقعیت فوتبال ایران در آسیا و بررسی انجام شده؛ بدون شک سرمربی تیم ملی ایران از میان گزینه های خارجی انتخاب می شود.»
باید منتظر ماند و دید در نهایت چه کسی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال انتخاب و معرفی خواهد شد.

  • منبع خبر : ورزش سه