در طرح اشتغالزایی بخش بلورد سیرجان با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و شرکت جهان فولاد سیرجان، حدود ۶۵۰ نفر از مهارت آموختگان متقاضی شغل برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی به بانک رسالت معرفی شدند. در مرحله اول تعداد ۲۸۰ نفراز متقاضیان اشتغال آموزش های لازم را طی و مدرک فنی حرفه ای در رشته های […]

در طرح اشتغالزایی بخش بلورد سیرجان با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و شرکت جهان فولاد سیرجان، حدود ۶۵۰ نفر از مهارت آموختگان متقاضی شغل برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی به بانک رسالت معرفی شدند.

در مرحله اول تعداد ۲۸۰ نفراز متقاضیان اشتغال آموزش های لازم را طی و مدرک فنی حرفه ای در رشته های جوش آرگون،قالی بافی، گلیم بافی، صنایع دستی و خیاطی دریافت نمودند. در مرحله دوم این آموزش ها که از ابتدای سال جدید آغاز شده است، نیز حدود ۳۰۰ نفر آموزش های مهارتی را فرا خواهند گرفت.

بسیاری از صنایع ما نیازمند نیروی دارای مهارت است که در سیرجان نیروی انسانی آن وجود ندارد و باید از شهرهای دیگر درخواست نیروی کار کرد در همین راستا شرکت جهان فولاد با همکاری فنی و حرفه ای در شهر بلورد در حال آموزش نیروی کار دارای مهارت است و بزودی این شهر به شهر بدون بیکار تبدیل خواهد شد.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: