هافبک تازه وارد گل گهر مدعی شد این تیم در فصل آینده توانایی سورپرایز کردن لیگ را خواهد داشت. مهرداد عبدی بعد از دو فصل حضور در نساجی که با خاطره صعود به لیگ برتر و بقا در آن برای این بازیکن همراه بود، بار دیگر به گل گهر بازگشته و امیدوار است فصل موفقی […]

هافبک تازه وارد گل گهر مدعی شد این تیم در فصل آینده توانایی سورپرایز کردن لیگ را خواهد داشت.

مهرداد عبدی بعد از دو فصل حضور در نساجی که با خاطره صعود به لیگ برتر و بقا در آن برای این بازیکن همراه بود، بار دیگر به گل گهر بازگشته و امیدوار است فصل موفقی را به همراه این تیم پشت سر بگذارد.

هافبک دفاعی فصل گذشته نساجی درباره حضورش در گل گهر می‌گوید: فضای مناسبی برای ادامه فوتبال در سیرجان مهیا بود و پیش از این نیز تجربه بازی در اینجا را داشتم. خوشحالم که با این اعتماد مواجه شدم و امیدوارم بتوانم پاسخ مثبتی به این اعتماد بدهم.

وی ادامه داد: گل گهر مطمئنا تجربه مناسبی با حضور در لیگ برتر از خود به جا خواهد گذاشت. شرایط در اینجا فوق العاده است و خیلی خوشحالم که هواداران این تیم نیز پرشور و تشنه موفقیت تیم خود هستند. تمرینات آماده سازی را نیز به خوبی و طبق برنامه پشت سر می‌گذاریم و برای یک شروع موفق در لیگ برتر لحظه شماری می‌کنیم.

عبدی در پایان صحبت‌هایش گفت: من مطمئن هستم که گل گهر قادر خواهد بود عملکرد خوبی در فصل آینده از خود به جا بگذارد و با نتایج مناسبی که کسب می‌کنیم لیگ را سورپرایز خواهیم کرد. همه ما برای این اتفاق در کنار هواداران‌مان لحظه شماری می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم شرایط خوبی را تجربه کنیم.