فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری ۹ سارق و کشف ۳۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. سرهنگ محمدرضا ایران نژاد فرمانده انتظامی سیرجان گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت در شهرستان سیرجان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت. وی افزود: ماموران انتظامی با گشت […]

فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری ۹ سارق و کشف ۳۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محمدرضا ایران نژاد فرمانده انتظامی سیرجان گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت در شهرستان سیرجان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی با گشت زنی‌های نا محسوس در سطح حوزه استحفاظی و انجام کار اطلاعاتی ۹ نفر سارق را دستگیر کردند که این افراد همدستان خود از جمله افراد مالخر را معرفی کردند.

وی با اشاره به اینکه سارقان به ۱۳ فقره سرقت داخل خودرو، یک فقره سرقت مغازه، ۴ فقره سرقت منزل و ۵ فقره سرقت اماکن خصوصی، ۴ فقره اتومبیل و ۳ فقره سایر سرقت‌ها اعتراف کردند، تصریح کرد:در بازرسی از مخفیگاه سارقان لوازم و وسایل جهت باز نمودن قفل، وسایل و قطعات داخل خودرو و تعدادی مدارک شناسایی مربوط به افراد مالباخته کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با بیان اینکه تحقیق از سارقان برای کشف سایر سرقت‌های احتمالی ادامه دارد، گفت: مشارکت شهروندان نقش مهمی در پیشگیری از سرقت دارد و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک می‌توانند مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.