ملی پوش عراقی مد نظر استقلالی ها برای دومین بار از زمستان گذشته در کوچ به تهران ناکام ماند تا این بار راهی قهرمان این کشور شود. به گزارش “ورزش سه”، درست قبل از آغاز جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ در امارات بود که گمانه زنی ها پیرامون انتقال صفا هادی ملی پوش جوان و […]

ملی پوش عراقی مد نظر استقلالی ها برای دومین بار از زمستان گذشته در کوچ به تهران ناکام ماند تا این بار راهی قهرمان این کشور شود.

به گزارش “ورزش سه”، درست قبل از آغاز جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ در امارات بود که گمانه زنی ها پیرامون انتقال صفا هادی ملی پوش جوان و ۲۰ ساله عراق به استقلال ایران بر سر زبان ها افتاد. در آن مقطع باشگاه تهرانی که حضور فعالی در بازار داشت این ستاره باشگاه الزورا را مد نظر قرار داد تا به نحوی با او قرارداد ببندد اما بروز برخی مشکلات همین طور پر شدن لیست استقلال مانع این اتفاق شد.

با گذشت چندماه دوباره صفا هادی به استقلال لینک شد به خصوص که مدیربرنامه های ایرانی الاصل او نیز تمایل زیادی به این انتقال نشان داد اما ساعاتی پیش رسانه های عراقی با اشاره به توافق نهایی ستاره الزورا با الشرطه برای امضای قراردادی دو ساله به ارزش سالیانه ۵۰۰ میلیون دینار از پیوستن صفا هادی به قهرمان این فصل عراق خبر دادند.

گفته می شود یکی از مهم ترین دلایلی که مانع ترانسفر صفا هادی به باشگاه های خارجی می شود مشکلات گذرنامه این بازیکن است که اجازه خروج از عراق را به او نمی دهد. هادی جزو همان ۱۵۰ بازیکن و ورزشکاری قلمداد می شود که به دلیل مشکلات صغرسن و جعل اسناد تمام مدارک شان باطل شد.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

  • منبع خبر : ورزش سه