سرمربی گل‌گهر سیرجان می‌گوید هدف تیمش برای فصل آینده در لیگ برتر، قرار گرفتن در جمع ۸ تیم بالای جدول است. وینگو بگوویچ سرمربی گل‌گهر سیرجان، درباره آخرین شرایط و وضعیت باشگاه گل‌گهر برای حضور در فصل نوزدهم لیگ برتر اظهار کرد: من حدود ۳ سال است که در باشگاه گل‌گهر حضور دارم و امسال، […]

سرمربی گل‌گهر سیرجان می‌گوید هدف تیمش برای فصل آینده در لیگ برتر، قرار گرفتن در جمع ۸ تیم بالای جدول است.

وینگو بگوویچ سرمربی گل‌گهر سیرجان، درباره آخرین شرایط و وضعیت باشگاه گل‌گهر برای حضور در فصل نوزدهم لیگ برتر اظهار کرد: من حدود ۳ سال است که در باشگاه گل‌گهر حضور دارم و امسال، سال چهارمی است که در این تیم به عنوان سرمربی حضور دارم. ما در فصل گذشته موفق شدیم با تلاش مسئولان باشگاه و حمایت هواداران گل‌گهر برای اولین بار در تاریخ به لیگ برتر صعود کنیم.

او ادامه داد: قرار است که با یک برنامه درست و با پیگیری مدیران باشگاه، یک تیم خوب را آماده کنیم تا بتوانیم در جدول فصل آینده لیگ برتر، در جمع ۸ تیم بالای لیگ باشیم.

بگوویچ در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان مورد نظر خود را جذب کرده یا نه، گفت: تا به حال بازیکنان خوبی را جذب کردیم. در حال حاضر در پست‌های دفاع وسط و مهاجم به ۳ بازیکن احتیاج داریم و به دنبال ۳ بازیکن خارجی هستیم تا آن‌ها را به جمع تیم خود اضافه کنیم.

سرمربی گل‌گهر سیرجان درباره اردوهای برگزار شده این تیم برای آماده‌سازی فصل آینده لیگ برتر گفت: در مرحله اول آماده‌سازی، به تهران رفتیم و حدود یک هفته در آنجا اردو زدیم. بعد از آنجا به کرمانشاه رفتیم و باید از مسئولان باشگاه به خاطر انتخاب خوبی که داشتند، تشکر کنم چون در کرمانشاه امکانات بسیار خوبی وجود داشت و توانستیم در کرمانشاه اردوی خوبی برگزار کنیم.

او افزود: قرار است که ۳ بازی تدارکاتی با تیم‌های مختلف در تهران با تیم‌های آلومینیوم اراک، فولاد خوزستان و پیکان انجام دهیم و بعد از آن، در تورنمنت چهارجانبه شیراز شرکت می‌کنیم که در آن تیم‌های پارس جنوبی جم، فجر سپاسی شیراز و شاهین شهرداری بوشهر حضور دارند. اگر شرایط هموار باشد، تلاش می‌کنم که با پرسپولیس یک بازی دوستانه بعد از اردوی ترکیه برگزار کنیم.