تیم گل گهر سیرجان به زودی در تهران به مصاف ۲ تیم فولاد خوزستان و پیکان تهران خواهد رفت. امشب، با اتمام اردوی ۱۰ روزه تیم گل گهر سیرجان، شاگردان بگوویچ برای سفر به تهران آماده خواهند شد. یکی از اعضای باشگاه گل گهر سیرجان، خبر از رویارویی بازیکنان این تیم مقابل ۲ تیم لیگ […]

تیم گل گهر سیرجان به زودی در تهران به مصاف ۲ تیم فولاد خوزستان و پیکان تهران خواهد رفت.

امشب، با اتمام اردوی ۱۰ روزه تیم گل گهر سیرجان، شاگردان بگوویچ برای سفر به تهران آماده خواهند شد.

یکی از اعضای باشگاه گل گهر سیرجان، خبر از رویارویی بازیکنان این تیم مقابل ۲ تیم لیگ برتری داد. تیم‌های فولاد خوزستان و تیم پیکان تهران حریفان گل گهر خواهند بود و به طور جدی شاگردان وینکو برای این مصاف‌های دوستانه آماده خواهند شد. تیم سومی نیز شاید در صورت اردو زدن در پایتخت با گل گهری‌ها مصاف کند.

البته این مصاف‌ها وقتی برگزار خواهد شد که بازیکنان سیرجانی روز شنبه هفته آینده برای پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی به ایفمارک بروند.

تیم فولاد خوزستان نیز چند روزی است که به همراه جواد نکونام، سرمربی جدید خود در تهران اردو زده و به زودی با تیم گل گهر اولین مصاف دوستانه خود را برگزار خواهد کرد.

گل گهر بعد از اردوی تهران راهی شیراز می‌شود تا در تورنمنت چهار جانبه در این شهر محک جدی‌تری بخورد و پس از آن ادامه تمرینات تا شروع لیگ در شهر سیرجان دنبال خواهد شد.