فرمانده انتظامی سیرجان از کشف ۵ فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش ۲ میلیارد و یکصد میلیون ریال و دستگیری ۶ عامل تنظیم این تسهیلات خبر داد. سرهنگ محمدرضا ایران نژاد، فرمانده انتظامی سیرجان گفت: ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی با همکاری نماینده اداره حقوقی یکی از بانک‌های شهرستان پرده از ۵ […]

فرمانده انتظامی سیرجان از کشف ۵ فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش ۲ میلیارد و یکصد میلیون ریال و دستگیری ۶ عامل تنظیم این تسهیلات خبر داد.

سرهنگ محمدرضا ایران نژاد، فرمانده انتظامی سیرجان گفت: ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی با همکاری نماینده اداره حقوقی یکی از بانک‌های شهرستان پرده از ۵ فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی برداشتند.

وی افزود: متهمان با استفاده از جعل اسناد، مدارک و مهر‌های بانکی و اخذ مبالغ گزاف اقدام به پرداخت تسهیلات به افراد مورد نظر خود می‌کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان مبلغ تسهیلات مورد نظر را ۲ میلیارد و یکصد میلیون ریال اعلام و تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضائی ۶ نفر در این رابطه دستگیر و در تحقیقات صورت گرفته به جرم خود معترف شدند.

سرهنگ ایران نژاد با اشاره به اینکه رسیدگی و پی جوئی جرائم و تخلفات مالی و اقتصادی در حیطه وظایف پلیس آگاهی است گفت: در همین راستا پرونده تشکیل و متهمان برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: